Thuis
|
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Reistijd |
Verz. |
Tijd
|
Veld
|
Info |
JO12-1
|
|
HC Tilburg JO12-1 |
|
1 |
6 |
Veld 1
|
info
|
|
Fluiten: Robin van Looij (H30-2) en Bart Stoffels |
|
JO9-3
|
|
MHCdeDommel JO9-2 |
|
1 |
11 |
Veld 4 D
|
info
|
MO10-2
|
|
Oss MO10-1 |
|
7 |
3 |
Veld 3 CD
|
info
|
MO9-6
|
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO9-9 |
|
7 |
2 |
Veld 4 A
|
info
|
MO9-7
|
|
Rosmalen MO9-8 |
|
2 |
3 |
Veld 4 B
|
info
|
MO7-1
|
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO7-2 |
|
08:30 |
09:00 |
Veld 5 B
|
info
|
MO7-2
|
|
MHC MEP MO7-2 |
|
11 |
8 |
Veld 5 C
|
info
|
MO7-3-mix
|
|
HC Helmond MO7-1 |
|
8 |
19 |
Veld 5 D
|
info
|
MO8-1-mix
|
|
Hockey Club Uden MO8-6 |
|
27 |
9 |
Veld 5 A
|
info
|
JO9-1
|
|
B.H.V. Push JO9-1 |
|
5 |
4 |
Veld 4 A
|
info
|
MO9-10
|
|
V.M.H.C. Geel-Zwart MO9-4 |
|
4 |
2 |
Veld 4 C
|
info
|
MO9-3
|
|
Hockey Club Uden MO9-1-mix |
|
09:30 |
10:00 |
Veld 4 D
|
info
|
JO10-1
|
|
Oss JO10-1 |
|
4 |
2 |
Veld 3 CD
|
info
|
MO10-3
|
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO10-3 |
|
10:00 |
10:15 |
Veld 3 AB
|
info
|
MO12-5
|
|
MHC Bommelerwaard MO12-1 |
|
09:45 |
10:15 |
Veld 5
|
info
|
|
Fluiten: Isabel Evers (MO16-5) en Kim Dolman (Trim Oranje) |
|
MO14-1
|
|
R.K.H.V. Union MO14-1 |
|
09:45 |
10:30 |
Veld 1
|
info
|
|
Fluiten: Sybren de Wit (JO18-2) en Wendy Leeijen |
|
JO12-2
|
|
R.M.H.C. de Pelikaan JO12-1-mix |
|
10:15 |
10:45 |
Veld 2
|
info
|
|
Fluiten: Joris Roefs en Valentijn Mimpen (JO18-2) |
|
JO12-4
|
|
Oss JO12-2 |
|
11:00 |
11:30 |
Veld 4
|
info
|
|
Fluiten: Mike Bos (Trim hele groep ) en Floris Knikkink (JO18-3) |
|
MO18-5
|
|
HTCSON Hockey MO18-2 |
|
11:15 |
11:45 |
Veld 3
|
info
|
|
Fluiten: Bart Adriaensen en Bonne Biesma |
|
MO10-1
|
|
HC Oranje Rood MO10-1 |
|
11:45 |
12:00 |
Veld 5 AB
|
info
|
MO16-1
|
|
HC Helmond MO16-1 |
|
11:45 |
12:30 |
Veld 1
|
info
|
|
Fluiten: Jan van Eijk (H30-2) en Robin van Looij (H30-2) |
|
MO14-5
|
|
MHC HOCO MO14-5 |
|
12:15 |
12:45 |
Veld 2
|
info
|
|
Fluiten: Anika Rijswijk (MO18-3) en Sabine Wilms (DDW-3) |
|
MO14-4
|
|
MHC MEP MO14-4 |
|
12:45 |
13:15 |
Veld 4
|
info
|
|
Fluiten: Bas van de Wiel en Daantje Klooster (MO18-3 zaal) |
|
JO18-3
|
|
DVS JO18-1 |
|
13:45 |
14:15 |
Veld 1
|
info
|
|
Fluiten: Rutger Baeten (H1) en Robert Hoskam (H1) |
|
MO12-3
|
|
VMHC MO12-1 |
|
13:45 |
14:30 |
Veld 2
|
info
|
|
Fluiten: Pim van Zutven en Louise van der Vossen (MO16-1) |
|
MO18-3
|
|
Hockey Club Uden MO18-3 |
|
14:30 |
15:00 |
Veld 4
|
info
|
|
Fluiten: Bente Pieters (D1) en Patrick van de Langenberg |
|
MO16-5
|
|
Oss MO16-4 |
|
14:45 |
15:15 |
Veld 3
|
info
|
|
Fluiten: Tess Kraijenoord (MO18-5) en Sanne Plevier (MO18-5) |
|
JO18-2
|
|
BH&BC Breda JO18-2 |
|
15:45 |
16:15 |
Veld 1
|
info
|
|
Fluiten: Vincent van Os (Trim hele groep ) en Jan van Eijk (H30-2) |
|
JO12-3
|
|
MHC Bommelerwaard JO12-1 |
|
16:00 |
16:30 |
Veld 2
|
info
|
|
Fluiten: Jan Gerkema (JO18-3) en Carla Braam-swolfs |
|
Uit
|
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Reistijd |
Verz. |
Tijd
|
Veld
|
Info |
JO9-4
|
|
V.M.H.& C.C. M.O.P. JO9-1 |
30 |
1 |
15 |
uit - KG Zand
|
info
|
MO12-1
|
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO12-2 |
15 |
07:30 |
08:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Rijden: Lara van Hoeymissen, Livia Hoppenbrouwers, Meis Pijnenburg, Isa de Swart, Eline Volleberg |
|
MO9-4
|
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO9-6 |
15 |
2 |
3 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Rijden: Aimée Hendricx, Fara Kuipers |
|
MO9-9
|
|
V.M.H.& C.C. M.O.P. MO9-3 |
30 |
4 |
2 |
uit - KG Semi
|
info
|
MO9-8
|
|
Rosmalen MO9-7 |
0 |
3 |
2 |
uit - KG Zand
|
info
|
MO9-2
|
|
MHCD MO9-3 |
30 |
08:00 |
09:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Rijden: Fleur Stoffels, Sammy-Jo Van der Steen, June van Zutven |
|
MO9-5
|
|
Were Di Tilburg MO9-2 |
30 |
6 |
2 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
Rijden: Annemijn Hupperetz |
|
JO7-1
|
|
MHC De Warande JO7-1 |
30 |
08:30 |
09:30 |
uit - KG Zand
|
info
|
MO9-1
|
|
M.H.C. Goirle MO9-5 |
30 |
6 |
3 |
uit - KG Zand
|
info
|
JO9-2
|
|
HC Oranje Rood JO9-4 |
|
3 |
4 |
uit - KG Zand
|
info
|
MO10-5
|
|
V.M.H.C. Geel-Zwart MO10-2 |
30 |
1 |
6 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Rijden: Aafje Coelingh, Louisa Den Otter, Kim Dolman, Marit Verpoorte |
|
MO12-2
|
|
MHCD MO12-1 |
30 |
09:45 |
10:45 |
uit - KG Water
|
info
|
MO10-4
|
|
Hockey Club Uden MO10-2 |
30 |
10:15 |
11:00 |
uit - KG Water
|
info
|
JO14-1
|
|
MHC MEP JO14-1 |
30 |
11:10 |
12:10 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Rijden: Tijmen van Aarle, Hugo van den Hazelkamp, Thymo Klein, Jasper Smulders |
|
MO16-3
|
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO16-4 |
15 |
11:15 |
12:15 |
uit - KG Zand
|
info
|
MO16-6
|
|
Oss MO16-5 |
30 |
11:15 |
12:15 |
uit - KG Zand
|
info
|
MO18-1
|
|
HV Weert MO18-1 |
60 |
10:15 |
12:15 |
uit - KG Water
|
info
|
JO16-1
|
|
Maastrichtse Hockey Club MHC JO16-1 |
75 |
10:15 |
12:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Rijden: Teun Goudswaard, Thijs de Maret Tak, Dante Mimpen |
|
MO18-4
|
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO18-8 |
15 |
11:45 |
12:30 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
Rijden: Jara van den Boomen, Jarno Van Der Donk |
|
MO12-7
|
|
V.M.H.& C.C. M.O.P. MO12-6 |
30 |
11:35 |
12:35 |
uit - KG Zand
|
info
|
MO12-6
|
|
Oss MO12-4 |
30 |
12:50 |
13:50 |
uit - KG Zand
|
info
|
MO18-6
|
|
MHCD MO18-3 |
30 |
13:15 |
14:15 |
uit - KG Water
|
info
|
MO14-6
|
|
V.M.H.& C.C. M.O.P. MO14-5 |
30 |
13:20 |
14:20 |
uit - KG Zand
|
info
|
JO18-1
|
|
MHC Best JO18-1 |
30 |
13:30 |
14:30 |
uit - KG Semi
|
info
|
JO14-3
|
|
V.M.H.& C.C. M.O.P. JO14-4 |
30 |
13:35 |
14:35 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
Rijden: Lars van den Akker, Willem Frijns, Stijn van Peer, Loek Schipperheijn |
|
MO18-2
|
|
HC Oirschot MO18-1 |
30 |
14:45 |
16:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Rijden: Neeltje van Broekhoven, Lieke Hulshof, Fleur Netten, Lotte Penders |
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
JO16-2
|
|
HC Helmond JO16-2 |
45 |
14:40 |
16:10 |
uit - KG Water
|
info
|
|
Rijden: Dirk van den Dungen, Joris Hoogendoorn, Joris Smits, Gijs Vos |
|
MO16-2
|
|
Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO16-3 |
15 |
15:30 |
16:30 |
uit - KG Water
|
info
|