laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
ZAALBLOK 37162 ZAAL MEP M8E3 - Dommel M8E3   09:00 09:00 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Isa van den Elzen (ZMB1) en Michelle Hasaart (ZMB1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZM8E5 37169 Hockey Club Uden M8E4   09:00 09:30 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Michelle Hasaart (ZMB1) en Isa van den Elzen (ZMB1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZM8E5 37179 MHCdeDommel M8E3   09:30 10:00 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Tooske Verstappen (ZMB1) en Jikke de Bruin (MB1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZAALBLOK 37148 ZAAL Uden M8E4 - MEP M8E3   10:30 10:30 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Jikke de Bruin (MB1) en Tooske Verstappen (ZMB1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZM8E4 37063 MHCdeDommel M8E2   10:15 10:45 'S-HERTOGENBOSCH
Schutskamp, De
De Eendenkooi 1
5223KG 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
ZMB1 31050 VMHC MB2   10:30 11:00 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Eric Lacquet en Teun Pollmann (JA1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZAALBLOK 30844 ZAAL Vlijmen MB2 - Berlicum MB1   11:50 11:50 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Teun Pollmann (JA1) en Bonne Biesma
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZMC2 36118 Mixed Hockey Club Heesch MC1   11:50 12:20 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
ZMB1 31255 Hockeyclub Berlicum MB1   12:10 12:40 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Eric Lacquet en Bonne Biesma
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZMD3 32582 B.H.V. Push MD5   14:50 15:20 DRUNEN
Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB DRUNEN
hal: Drunen
ZJ8E2 37226 MHCdeDommel J8E1   15:00 15:30 ROSMALEN
Fluiten: Wouter Wijers (ZJB2) en Lucas de Vrieze (ZJB2)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZAALBLOK 37285 ZAAL Dommel J8E1 - Geel-Zwart J8E2   16:00 16:00 ROSMALEN
Fluiten: Wouter Wijers (ZJB2) en Lucas de Vrieze (ZJB2)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZJA1 38400 MHC De Warande JA1   15:30 16:00 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Nienke Kok en Rutger Baeten (H1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZMD3 32787 MHCD MD1   15:40 16:10 DRUNEN
Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB DRUNEN
hal: Drunen
ZAALBLOK 37249 ZAAL Geel-Zwart J8E2 - MEP J8E2   16:30 16:30 ROSMALEN
Fluiten: Elliot van Hemert (ZJB2) en Duuk Hermans (ZJB2)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZJB1 27280 BH&BC Breda JB1   16:10 16:40 BOXTEL
Braken Boxtel, De
De Braken 1a
5282JJ BOXTEL
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38407 ZAAL Tilburg JA1 - Warande JA1   16:50 16:50 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Rutger Baeten (H1)
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZJ8E2 37196 MHC MEP J8E2   16:30 17:00 ROSMALEN
Fluiten: Duuk Hermans (ZJB2) en Elliot van Hemert (ZJB2)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZJB1 27264 HC Scoop JB1   17:00 17:30 BOXTEL
Braken Boxtel, De
De Braken 1a
5282JJ BOXTEL
hal: Veld 1
ZJA1 38399 HC Tilburg JA1   17:10 17:40 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Nienke Kok
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
ZAALBLOK 33247 ZAAL Vlijmen MC2 - Bommelerwaard MC1   18:20 18:20 ROSMALEN
Fluiten: Gilles van der Lans (Trim) en Emir Talic
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZMC3 33650 VMHC MC2   18:40 19:10 ROSMALEN
Fluiten: Emir Talic en Gilles van der Lans (Trim)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
ZMC1 36833 MHC MEP MC1 0 08:40 09:10 BOXTEL
Braken Boxtel, De
De Braken 1a
5282JJ BOXTEL
hal: Veld 1
ZMD1 28896 M.H.C. Goirle MD1 0 09:50 10:20 SITTARD
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZMC1 36864 HC Oranje Rood MC1 0 10:20 10:50 BOXTEL
Braken Boxtel, De
De Braken 1a
5282JJ BOXTEL
hal: Veld 1
ZMD1 29324 HC Scoop MD1 0 10:40 11:10 SITTARD
Let op: Uittenue mee!   
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZM8E4 37057 Hockey Club Uden M8E3 0 10:45 11:15 'S-HERTOGENBOSCH
Schutskamp, De
De Eendenkooi 1
5223KG 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Veld 1
ZMC2 35722 HC Eindhoven MC2 0 11:00 11:30 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
ZMC3 33451 MHC Bommelerwaard MC1 0 17:00 17:30 ROSMALEN
Fluiten: Emir Talic en Gilles van der Lans (Trim)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen