H1

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Bram Ramers
Trainer Roderick Popelier
Coach Roderick Popelier
Coach Ramsey Seedorf
Manager Roderick Popelier

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Basko H1 Oss H1
Berkel-Enschot H1 MEP H1
HOD H1 Concordia H1
Hopbel H1 Geldrop H1
Maastricht H1 Geel-Zwart H1
Weert H1 Rosmalen H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Enschot H1 11 30 10 0 1
2 HOD H1 11 28 9 1 1
3 Oss H1 11 24 7 3 1
4 Maastricht H1 11 20 6 2 3
5 MEP H1 11 13 4 1 6
6 Geldrop H1 11 13 4 1 6
7 Hopbel H1 11 13 4 1 6
8 Basko H1 11 11 3 2 6
9 Weert H1 11 11 3 2 6
10 Geel-Zwart H1 11 10 3 1 7
11 Concordia H1 11 8 2 2 7
12 Rosmalen H1 11 8 2 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt HV Weert H1 n.n.b uit
17 mrt V.M.H.C. Basko H1 n.n.b uit
24 mrt R.H.C. Concordia H1 n.n.b thuis
31 mrt Hockey Geldrop H1 n.n.b uit
7 apr Geel-Zwart H1 n.n.b thuis
14 apr MHC MEP H1 n.n.b uit
5 mei Maastrichtse Hockey Club MHC H1 n.n.b thuis
12 mei SMHC De Hopbel H1 n.n.b uit
19 mei H.O.D. H1 n.n.b thuis
26 mei Oss H1 n.n.b uit
2 jun Berkel Enschot H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
MEP H1 Berkel-Enschot H1 3-5
Concordia H1 HOD H1 2-3
Rosmalen H1 Weert H1 2-4
Oss H1 Basko H1 5-0
Geel-Zwart H1 Maastricht H1 1-5
Geldrop H1 Hopbel H1 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
HOD H1 Geldrop H1 2-3
Maastricht H1 MEP H1 3-2
Hopbel H1 Geel-Zwart H1 0-1
Rosmalen H1 Basko H1 4-2
Oss H1 Concordia H1 4-0
Berkel-Enschot H1 Weert H1 4-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Concordia H1 Rosmalen H1 7-3
Basko H1 Weert H1 2-2
Geldrop H1 Oss H1 1-3
MEP H1 Hopbel H1 1-2
Geel-Zwart H1 HOD H1 2-3
Maastricht H1 Berkel-Enschot H1 1-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Weert H1 Concordia H1 4-3
Rosmalen H1 Geldrop H1 5-5
HOD H1 MEP H1 2-1
Hopbel H1 Maastricht H1 1-4
Oss H1 Geel-Zwart H1 3-1
Berkel-Enschot H1 Basko H1 4-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Hopbel H1 Berkel-Enschot H1 2-5
Concordia H1 Basko H1 2-2
Geel-Zwart H1 Rosmalen H1 2-3
Maastricht H1 HOD H1 0-4
Geldrop H1 Weert H1 4-2
MEP H1 Oss H1 0-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Weert H1 Geel-Zwart H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Concordia H1 2-1
HOD H1 Hopbel H1 5-1
Oss H1 Maastricht H1 3-3
Rosmalen H1 MEP H1 1-1
Basko H1 Geldrop H1 3-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Geel-Zwart H1 Basko H1 2-1
Maastricht H1 Rosmalen H1 5-2
Hopbel H1 Oss H1 2-2
Geldrop H1 Concordia H1 3-2
MEP H1 Weert H1 7-3
HOD H1 Berkel-Enschot H1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Weert H1 Maastricht H1 2-2
Rosmalen H1 Hopbel H1 1-2
Berkel-Enschot H1 Geldrop H1 5-3
Basko H1 MEP H1 2-1
Concordia H1 Geel-Zwart H1 1-1
Oss H1 HOD H1 2-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Oss H1 Berkel-Enschot H1 2-3
Geel-Zwart H1 Geldrop H1 4-2
Maastricht H1 Basko H1 3-2
Hopbel H1 Weert H1 4-1
HOD H1 Rosmalen H1 6-0
MEP H1 Concordia H1 4-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Geldrop H1 MEP H1 1-2
Concordia H1 Maastricht H1 5-4
Basko H1 Hopbel H1 3-1
Rosmalen H1 Oss H1 1-4
Geel-Zwart H1 Berkel-Enschot H1 3-6
Weert H1 HOD H1 1-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
HOD H1 Basko H1 4-1
Hopbel H1 Concordia H1 4-0
Maastricht H1 Geldrop H1 4-3
Berkel-Enschot H1 Rosmalen H1 5-1
MEP H1 Geel-Zwart H1 2-1
Oss H1 Weert H1 5-3

Hoofdsponsor

Agenda

Nog geen agenda punten.
Alle agendapunten