H1

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Bram Ramers
Trainer Roderick Popelier
Coach Roderick Popelier
Coach Ramsey Seedorf
Manager Roderick Popelier

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Basko H1 Geel-Zwart H1 14:45
Berkel-Enschot H1 HOD H1 14:45
Concordia H1 Geldrop H1 14:45
Oss H1 Hopbel H1 14:45
Rosmalen H1 Maastricht H1 14:45
Weert H1 MEP H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Enschot H1 17 46 15 1 1
2 HOD H1 17 41 13 2 2
3 Oss H1 17 37 11 4 2
4 Maastricht H1 17 29 9 2 6
5 Geldrop H1 17 23 7 2 8
6 Geel-Zwart H1 17 22 7 1 9
7 Weert H1 17 20 6 2 9
8 Hopbel H1 17 18 5 3 9
9 Concordia H1 17 17 5 2 10
10 Basko H1 17 17 5 2 10
11 MEP H1 17 14 4 2 11
12 Rosmalen H1 17 9 2 3 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei Maastrichtse Hockey Club MHC H1 14:45 thuis - Veld 1
12 mei SMHC De Hopbel H1 14:45 uit
19 mei H.O.D. H1 14:45 thuis - Veld 1
26 mei Oss H1 14:45 uit
2 jun Berkel Enschot H1 14:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Concordia H1 HOD H1 2-3
Geldrop H1 Hopbel H1 2-0
Rosmalen H1 Weert H1 2-4
Geel-Zwart H1 Maastricht H1 1-5
Oss H1 Basko H1 5-0
MEP H1 Berkel-Enschot H1 3-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Hopbel H1 Geel-Zwart H1 0-1
Berkel-Enschot H1 Weert H1 4-0
Maastricht H1 MEP H1 3-2
HOD H1 Geldrop H1 2-3
Oss H1 Concordia H1 4-0
Rosmalen H1 Basko H1 4-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Maastricht H1 Berkel-Enschot H1 1-4
Geel-Zwart H1 HOD H1 2-3
Concordia H1 Rosmalen H1 7-3
MEP H1 Hopbel H1 1-2
Geldrop H1 Oss H1 1-3
Basko H1 Weert H1 2-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Oss H1 Geel-Zwart H1 3-1
Rosmalen H1 Geldrop H1 5-5
HOD H1 MEP H1 2-1
Weert H1 Concordia H1 4-3
Hopbel H1 Maastricht H1 1-4
Berkel-Enschot H1 Basko H1 4-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Concordia H1 Basko H1 2-2
Hopbel H1 Berkel-Enschot H1 2-5
Geldrop H1 Weert H1 4-2
MEP H1 Oss H1 0-2
Maastricht H1 HOD H1 0-4
Geel-Zwart H1 Rosmalen H1 2-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Berkel-Enschot H1 Concordia H1 2-1
Weert H1 Geel-Zwart H1 2-1
HOD H1 Hopbel H1 5-1
Rosmalen H1 MEP H1 1-1
Oss H1 Maastricht H1 3-3
Basko H1 Geldrop H1 3-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Geel-Zwart H1 Basko H1 2-1
Maastricht H1 Rosmalen H1 5-2
HOD H1 Berkel-Enschot H1 2-1
Geldrop H1 Concordia H1 3-2
MEP H1 Weert H1 7-3
Hopbel H1 Oss H1 2-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Oss H1 HOD H1 2-2
Rosmalen H1 Hopbel H1 1-2
Weert H1 Maastricht H1 2-2
Basko H1 MEP H1 2-1
Concordia H1 Geel-Zwart H1 1-1
Berkel-Enschot H1 Geldrop H1 5-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
MEP H1 Concordia H1 4-1
HOD H1 Rosmalen H1 6-0
Hopbel H1 Weert H1 4-1
Maastricht H1 Basko H1 3-2
Geel-Zwart H1 Geldrop H1 4-2
Oss H1 Berkel-Enschot H1 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Concordia H1 Maastricht H1 5-4
Geel-Zwart H1 Berkel-Enschot H1 3-6
Rosmalen H1 Oss H1 1-4
Weert H1 HOD H1 1-3
Basko H1 Hopbel H1 3-1
Geldrop H1 MEP H1 1-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
MEP H1 Geel-Zwart H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Rosmalen H1 5-1
Maastricht H1 Geldrop H1 4-3
Hopbel H1 Concordia H1 4-0
Oss H1 Weert H1 5-3
HOD H1 Basko H1 4-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Maastricht H1 Geel-Zwart H1 3-4
Berkel-Enschot H1 MEP H1 3-2
Basko H1 Oss H1 0-3
HOD H1 Concordia H1 0-1
Weert H1 Rosmalen H1 2-1
Hopbel H1 Geldrop H1 0-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Weert H1 Berkel-Enschot H1 0-1
Geel-Zwart H1 Hopbel H1 4-1
Basko H1 Rosmalen H1 2-1
Concordia H1 Oss H1 2-4
Geldrop H1 HOD H1 3-4
MEP H1 Maastricht H1 2-3
ZONDAG 24 MAART 2019
HOD H1 Geel-Zwart H1 5-0
Rosmalen H1 Concordia H1 3-4
Oss H1 Geldrop H1 2-2
Hopbel H1 MEP H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Maastricht H1 5-3
Weert H1 Basko H1 3-2
ZONDAG 31 MAART 2019
MEP H1 HOD H1 0-2
Basko H1 Berkel-Enschot H1 4-6
Geldrop H1 Rosmalen H1 3-0
Geel-Zwart H1 Oss H1 0-4
Concordia H1 Weert H1 4-1
Maastricht H1 Hopbel H1 1-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
HOD H1 Maastricht H1 2-1
Basko H1 Concordia H1 3-2
Weert H1 Geldrop H1 5-3
Oss H1 MEP H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Hopbel H1 1-1
Rosmalen H1 Geel-Zwart H1 1-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Maastricht H1 Oss H1 4-2
Hopbel H1 HOD H1 1-1
Geldrop H1 Basko H1 6-1
MEP H1 Rosmalen H1 4-4
Concordia H1 Berkel-Enschot H1 0-6
Geel-Zwart H1 Weert H1 4-1