Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO10-1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO10-1   6 3 Veld 3 AB info
JO12-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO12-1   2 1 Veld 1  info
Fluiten: Robin van Looij (H30-2) en Bart Stoffels
Let op! Tijd gewijzigd!
JO9-1 M.H.C. Goirle JO9-2   4 6 Veld 4 B info
JO9-3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO9-3   5 1 Miniveld  info
MO10-2 MHC MEP MO10-1   7 3 Veld 3 CD info
MO9-10 Oss MO9-5   2 5 Veld 4 C info
MO9-3 Oss MO9-2   3 4 Veld 4 A info
MO9-7 Oss MO9-4   0 8 Veld 4 D info
JO12-2 MHC DES JO12-1   1 5 Veld 2  info
Fluiten: Thijs Veendrick (H30-1) en Tijn Holland (JO18-1)
MO7-1 MHC MEP MO7-2   4 12 Veld 5 A info
MO7-3-mix HC Helmond MO7-2   7 18 Veld 5 B info
MO8-1-mix Hockey Club Uden MO8-6   25 14 Veld 5 C info
MO9-6 Sint Oedenrode MO9-1   0 6 Miniveld  info
JO10-2 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO10-4   6 3 Veld 3 AB info
MO10-3 Nuenen MO10-3   4 3 Veld 3 CD info
MO12-4 MHCdeDommel MO12-3   7 3 Veld 4  info
Fluiten: Bjorn Van Liempt en Guusje Adriaensen (MO16-1)
MO14-8 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO14-8   4 1 Veld 5  info
Fluiten: Sarah Kolleman (MO18-6) en Anouk van Liempt (MO18-6)
MO14-1 MHC MEP MO14-1   1 3 Veld 1  info
Fluiten: Marc Fischer en Jaap Postma
Let op! Tijd gewijzigd!
JO14-2 Were Di Tilburg JO14-1   3 2 Veld 2  info
Fluiten: Wieneke Linsen (D30-1) en Floris van Ass (JO18-1)
MO12-5 Mixed Hockey Club Heesch MO12-1   1 3 Veld 3  info
Fluiten: Kim Dolman (Trim Oranje) en Merel Pols (MO16-5)
JO12-3 Hockeyclub Berlicum JO12-1   0 3 Veld 4  info
Fluiten: Maarten Heijmans en Jesse Veld (JO18-1)
MO14-5 VMHC MO14-3   4 0 Veld 5  info
Fluiten: Robin Vogels (H30-1) en Lieve Heesakkers (MO18-4)
MO16-1 B.H.V. Push MO16-1   5 0 Veld 1  info
Fluiten: Robin van Looij (H30-2) en Harm Pollmann
MO14-3 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO14-3   4 3 Veld 2  info
Fluiten: Bastiaan Tjebbes en Lieke Hulshof (MO18-2)
MO18-6 MHCD MO18-3   3 1 Veld 5  info
Fluiten: Bente Pieters (D1) en Maartje ten Berge (DDW-1)
JO18-1 MHC Best JO18-1   13:45 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Rutger Baeten (H1) en Robert Hoskam (H1)
MO12-3 HC Oirschot MO12-1   1 8 Veld 2  info
Fluiten: Suzanne de Volder en Roos Kleijn (MO16-1)
MO16-5 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO16-6   0 3 Veld 4  info
Fluiten: Willem Niessen en Cathrien de Jonge
Let op! Tijd gewijzigd!
MO18-4 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO18-8   2 0 Veld 3  info
Fluiten: Paul Bormans (Trim Blauw) en Gilles van der Lans (Trim Blauw)
MO18-2 HC Oirschot MO18-1   0 11 Veld 1  info
Fluiten: Vincent van Os (Trim hele groep ) en Antje Rink (D1 zaal)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO7-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO7-2 15 6 14 uit - KG Water  info
JO9-2 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO9-2 30 4 8 uit - KG Semi  info
MO9-2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO9-10 15 7 0 uit - KG Zand  info
Rijden: Fleur Anker, Sammy-Jo Van der Steen, Jinte Verdonschot
MO12-1 Hockey Club Uden MO12-1 30 1 1 uit - KG Water  info
Rijden: Suze Breuker, Lara van Hoeymissen, Fiene van den Langenberg, Meis Pijnenburg, Isa de Swart
MO9-1 MHCD MO9-1 30 11 0 uit - KG Zand  info
MO9-4 Berkel Enschot MO9-5 0 5 4 Berkel-Enschot info
Rijden: Isabel Saluhovic
MO9-8 MHC Bommelerwaard MO9-1 30 2 8 uit - KG Zand  info
MO12-2 DDHC MO12-1 30 1 1 uit - KG Water  info
Rijden: Cato Janssen, Vera Kreggemeijer, Saar Nieborg, Femke Piepers, Lizzie van der Wal
MO9-5 M.H.C. Goirle MO9-3 30 4 1 uit - KG Zand  info
Rijden: Lieve Jansen
MO9-9 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO9-8 45 1 6 uit - KG Zand  info
JO9-4 VMHC JO9-1 30 2 10 uit - KG Zand  info
MO14-2 MHC MEP MO14-2 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info
Rijden: Floor van Abeelen, Saar Coolen, Eva van Geersaem, Fleur van Giessel, Karina van der Heijden
MO14-6 Mixed Hockey Club Heesch MO14-4 30 09:30 10:30 uit - KG Zand  info
MO10-5 HC Gemert MO10-3 30 3 3 uit - KG Semi  info
Rijden: Anna Bournas, Isa Gordebeke, Erika Heijmans, Valerie van Herpen
MO12-7 MHC Bommelerwaard MO12-2 30 1 9 uit - KG Zand  info
JO16-1 HC Tilburg JO16-2 30 1 5 uit - KG Water  info
Rijden: Koen Blank, Teun Goudswaard, Julius de Jong, Thijs de Maret Tak
MO16-7 Mixed Hockey Club Heesch MO16-2 30 10:15 11:15 uit - KG Zand  info
Rijden: Nina van Doormalen, Jasmijn van Hout, Lina Rasmussen, Emma Versantvoort
MO12-6 V.M.H.C. Geel-Zwart MO12-2 30 1 3 uit - KG Zand  info
MO16-3 mixed hockeyclub HDL MO16-1 30 1 4 uit - KG Zand  info
MO16-4 Hockeyclub Berlicum MO16-2 30 2 3 uit - KG Semi  info
Rijden: Julie Bijlholt, Frédérique Schrauwen, Juul Stoffels
MO18-5 HTCSON Hockey MO18-2 30 6 2 uit - KG Semi  info
JO16-2 HC Gemert JO16-2 30 7 1 uit - KG Semi  info
MO16-2 MHCdeDommel MO16-1 30 1 3 uit - KG Semi  info
Rijden: Annabel Blokker, Frederique Bormans, Sanne Hidding, Floor Hogenbirk
Let op: Uittenue mee!   
JO14-3 Berkel Enschot JO14-3 0 2 3 Berkel-Enschot info
Rijden: Lars van den Akker, Tymo Bosmans, Djay Burg
JO14-1 R.K.H.V. Union JO14-1 45 5 4 uit - KG Water  info
Rijden: Noud Driessen, Joep Hermsen, Tim Smits, Lars Wintjens
JO18-3 DVS JO18-1 30 13:00 14:00 uit - KG Semi  info
JO18-2 BH&BC Breda JO18-2 45 1 3 uit - KG Water  info
Rijden: Bram Meijer, Sybe Verhoeve
MO16-6 Mixed Hockey Club Heesch MO16-3 30 13:30 14:30 uit - KG Zand  info
MO18-3 Hockey Club Uden MO18-3 30 3 6 uit - KG Water  info
Rijden: Maud Arts, Laura Heijmans, Anika Rijswijk, Nienke Verhoeven
MO14-4 MHCdeDommel MO14-2 30 0 0 uit - KG Zand  info
Rijden: Sanne Cuppe, Evy Herbrink, Lynn Peeters, Elle van Riel
Let op: Uittenue mee!   
MO18-1 M.H.C. Goirle MO18-1 30 4 1 uit - KG Water  info
JO16-3 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO16-4 30 16:15 17:15 uit - KG Zand  info
Rijden: Ruben Derikx, Thomas Hoogstede, Daan Kitslaar, Thijmen Lathouwers