Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 5 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 27 november 2021
Tijd T/U Team Tegen team
08:30 Uit MD4 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD5
10:00 Uit J6E4 SMHC De Hopbel J6E2
10:45 Thuis JD1 HC Tilburg JD2
11:00 Uit M3F5 Hockey Club Uden MF3
11:50 Uit MC6 HC Eindhoven MC5

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J6E1 21538 MHCdeDommel J6E1   08:30 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Pepijn Knikkink (ZJB3)
J8E3 23192 V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E2   08:15 08:45 Veld 3  info
Fluiten: Dries Langenberg (ZJB3)
M6E4 22191 MHC MEP M6E1   08:15 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Lisa Hooft (MA4)
M8E1 23583 Oss M8E2   08:30 08:45 Veld 3  info
Fluiten: Maud Smith (MA4)
MD2 19870 V.M.H.& C.C. M.O.P. MD2   1 1 Veld 1  info
Fluiten: Erik Stoffels en Dick Bos
J3F1 23369 V.M.H.& C.C. M.O.P. JF2   08:45 09:00 Veld 5  info
JA2 18525 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JA4   2 1 Veld 2  info
Fluiten: Marc van Hooft en Rutger Baeten (H1)
M3F4 22329 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MF5   08:45 09:00 Veld 5  info
M3F6 21501 Rosmalen MF2   08:30 09:00 Veld 5  info
M3F3 21504 Hockey Club Uden MF2   09:45 10:00 Veld 4  info
M6E5 21610 mixed hockeyclub HDL M6E1   09:30 10:00 Veld 4  info
Fluiten: Sophie de Garde (MC2)
M8E6 23846 mixed hockeyclub HDL M8E1   09:30 10:00 Veld 4  info
Fluiten: Anouk van Liempt (MB4)
J8E2 22077 V.M.H.C. Geel-Zwart J8E1   09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Zoë Sars (MB5)
M8E5 22874 MHC Bommelerwaard M8E2   10:00 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Jara van den Boomen (MB5)
MD1 18819 HC Helmond MD1   0 0 Veld 1  info
Fluiten: Jaap Postma en Janneke van den Wittenboer (D1)
MD5 20499 Liempde MD2   2 0 Veld 5  info
Fluiten: Vincent van Os (Vet C) en Annelotte van Os (ZMB1)
JD1 21377 HC Tilburg JD2   10:15 10:45 Veld 2  info
* AFGELAST *
JD1 Rosmalen JD2   10:45 Veld 2  info
JB3 18449 MHC Bommelerwaard JB2   4 1 Veld 4  info
Fluiten: Wisse van der Vaart (JA2) en Floris Knikkink (JA2)
MA4 19524 MHC MEP MA4   1 4 Veld 3  info
Fluiten: Carlijn de Smit (D1) en Robert Hoskam (H1)
MC5 20266 Hockeyclub Berlicum MC3   3 3 Veld 5  info
Fluiten: Pien Appel (ZMB2) en Bella Vermeulen (ZMB2)
JB1 1720 HV Victoria JB1   1 6 Veld 1  info
Bondsarbitrage: Patrick Cromheecke & Mike van Erven
MC2 17423 MHC Boxmeer MC1   3 3 Veld 2  info
Fluiten: Vincent van Os (Vet C) en Fenna Venemans (D1)
MB4 19940 HC Oirschot MB2   1 2 Veld 4  info
Fluiten: Dick Bos en Noortje Kuipers (ZMA1)
MB5 17369 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB8   13:00 13:30 Veld 3  info
Fluiten: Michelle Hasaart (ZMA1) en Floor Hens (ZMA1)
MB1 2311 MHC De Warande MB1   0 0 Veld 1  info
Fluiten: Wieger Pollmann en Eric Lacquet
JD2 16817 HC Oirschot JD1   14:00 14:30 Veld 2  info
Fluiten: Roger Hermsen
* AFGELAST *
MC7 17631 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC7   2 15 Veld 4  info
Fluiten: Wouter van der Steeg (ZJB1) en Coen van Eijk (JB1)
MD8 20543 Oss MD6   0 0 Veld 5  info
Fluiten: Victor Huizenga (ZJB1) en Guus van den Dungen (ZJB1)
MD9 20921 HC Tilburg MD9   1 5 Veld 3  info
Fluiten: Eline Arts (MA4) en Noor Ammerlaan (MA4)
MA1 21012 Hockeyclub Berlicum MA1   1 0 Veld 1  info
Fluiten: Jan van Eijk (Vet A) en Ronald van Soest
JC2 16070 MHC Wijchen JC1   1 4 Veld 2  info
Fluiten: Vincent van Os (Vet C) en Martijn van Dooren
MB2 21157 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB4   6 1 Veld 1  info
Fluiten: Emir Talic en Stefan Oostrum

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J8E1 23199 Oss J8E1 30 07:30 08:30 uit -   info
MD4 18140 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD5 15 07:45 08:30 uit -   info
* AFGELAST *
J3F2 23365 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JF1 15 08:00 08:45 uit -   info
J6E3 23559 MHC MEP J6E1 30 07:45 08:45 uit -   info
  Velddeel D  
J6E2 21532 Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E1 15 08:30 09:00 uit -   info
JD4 16459 HC Gilze Rijen /Liberty JD1 30 1 3 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M3F2 21501 Rosmalen MF6 0 08:30 09:00 uit -   info
M6E1 21575 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E1 15 08:30 09:00 uit -   info
M6E3 21607 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E3 15 08:15 09:00 uit -   info
Rijden: Sophie louise Arnoldus, Nanne Fabrie, Lisa Peeters
M8E2 22379 Mixed Hockey Club Heesch M8E2 30 08:15 09:00 uit -   info
M8E4 23608 MHC Bommelerwaard M8E1 30 08:15 09:00 uit -   info
  Veld 2AB  
M3F1 23142 V.M.H.& C.C. M.O.P. MF5 30 08:30 09:15 uit -   info
  VELD 2C  
J6E4 23563 SMHC De Hopbel J6E2 30 09:00 10:00 uit -   info
* AFGELAST *
M6E2 22201 MHCdeDommel M6E1 30 09:15 10:15 uit -   info
  Velddeel A  
Let op: Uittenue mee!   
MD3 20746 Mixed Hockey Club Heesch MD1 30 1 0 uit -   info
JD2 Rosmalen JD1 0 10:45 uit -   info
JB2 16539 MHC Bommelerwaard JB1 30 0 7 uit -   info
M3F5 21494 Hockey Club Uden MF3 30 10:00 11:00 uit -   info
* AFGELAST *
MB6 17255 Oss MB4 30 10:45 11:45 uit -   info
MC6 17659 HC Eindhoven MC5 30 10:50 11:50 uit -   info
* AFGELAST *
M8E3 23470 V.M.H.& C.C. M.O.P. M8E3 30 11:30 12:15 uit -   info
  VELD 2CD  
MC3 20596 Hockeyclub Berlicum MC1 30 3 2 uit -   info
MD7 20135 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD7 15 11:45 12:30 uit -   info
* AFGELAST *
JC3 16941 V.M.H.& C.C. M.O.P. JC3 30 1 1 uit -   info
JD3 16364 V.M.H.& C.C. M.O.P. JD4 30 1 5 uit -   info
Rijden: Joes Denneboom, Maxim Veendrick
MD6 20117 B.H.V. Push MD10 45 3 3 uit -   info
Rijden: Evy Herbrink, Lynn Peeters, Philien van de Wiel
JA1 14264 HC Tilburg JA1 30 3 8 uit -   info
MC1 10059 B.H.V. Push MC1 45 1 0 uit -   info
  tijd gewijzigd 2111.  
Rijden: Frederique van den Dungen, Lotte van Giessel, Annelou Groet, Floor Halberstadt
JC1 10015 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC1 15 0 12 uit -   info
MB7 21257 MHCD MB4 30 0 2 uit -   info
MA2 19174 V.M.H.& C.C. M.O.P. MA2 30 1 2 uit -   info
MA5 19486 Hockeyclub Berlicum MA3 30 1 2 uit -   info
  Let op: tijd gew. 6-11-2021  
Rijden: Frank-Paul ter Berg, Esmée Manders, Myrte van Stigt, Sophie Vissers
MA3 19339 MHC MEP MA3 30 2 2 uit -   info
MC4 21339 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC5 15 15:45 16:30 uit -   info
Rijden: Fleur van den Broek, Anouk de Jonge, Els Kruijer, Lynde van Stigt
MB3 18596 MHC MEP MB3 30 2 0 uit -   info