laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J6E2 912 Rosmalen J6E1   08:30 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Camiel van der Sanden (JB1)
J8E1 919 Hockeyclub 's-Hertogenbosch J8E1   08:15 08:45 Veld 3  info
Fluiten: Wouter de Keijzer (JB1)
JD1 11087 Oss JD1   08:15 08:45 Veld 1  info
Fluiten: Niels Vrensen (JA1)
M3F1 978 MHCdeDommel MF1   08:30 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Michelle Hasaart (MB1)
M6E1 1004 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E3   08:30 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Siemen van der Lans (JB1)
M6E3 4172 V.M.H.& C.C. M.O.P. M6E4   08:30 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Duuk Hermans (JB2)
M8E6 1056 MHCdeDommel M8E2   08:15 08:45 Veld 3  info
Fluiten: Loet Berends (JB2)
07:45-10:00 uur: Gastouderdienst M8E6
J3F3 4208 MHC MEP JF2 MIX   08:30 09:00 Veld 5  info
Fluiten: Olivia Verhelst (MB1)
J3F4 859 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JF3   08:30 09:00 Veld 5  info
Fluiten: Anniek Smelt (MB5)
M3F5 4188 Mixed Hockey Club Heesch MF2 MIX   08:30 09:00 Veld 5  info
Fluiten: Merlijn de Jong (MB5)
MD2 11527 Berkel Enschot Berkel-Enschot MD1   08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Wim Hidding (Trim) en Jules Schapendonk (JA1)
J3F2 4170 Oss JF2   09:45 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Jikke de Bruin (MB1)
M6E2 888 Hockey Club Uden M6E1   10:00 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Bram Pollmann (JB1)
10:00-12:00 uur: Gastouderdienst M6E2
M6E4 887 SMHC De Hopbel M6E1   10:00 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Olaf Huizenga (JB2)
M6E8 886 Hockey Club Uden M6E3   09:45 10:15 Veld 4  info
Fluiten: Wouter Wijers (JB2)
M8E3 1065 Oss M8E2   10:00 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Olivier Marechal (JB1)
M8E7 1188 MHC MEP M8E4   09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Lotte Berends (MB1)
MC1 17840 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC1   10:00 10:30 Veld 1  info
Fluiten: Remko Lugten en Marc van Hooft
MD6 12075 MHCD MD3   10:00 10:30 Veld 5  info
Fluiten: Ross Broos (JB1) en Wisse van der Vaart (JB2)
JA3 14502 HC Boekel JA1 MIX   10:15 10:45 Veld 2  info
Fluiten: Stijn van der Voort (H1) en Ivo van der Linden (Vet C)
MA4 5368 V.M.H.C. Geel-Zwart MA4   11:15 11:45 Veld 3  info
Fluiten: Pien Schuurmans (D1) en Jurre 't Lam (H1)
MB3 5768 V.M.H.& C.C. M.O.P. MB3   11:15 11:45 Veld 4  info
Fluiten: Marlies Kool (D1) en Eline Jorritsma (Jong Dames 2)
MD7 12113 MHCdeDommel MD3   11:30 12:00 Veld 5  info
Fluiten: Maeve Raijmakers (MB1) en Lorijn de Wit (MB1)
JA1 9220 H.O.D. JA1   11:45 12:15 Veld 1  info
Fluiten: Wieger Pollmann en Bonne Biesma
12:00-14:15 uur: Gastouderdienst fam. Blom & fam. Schellekens (JA1)
MA3 5121 HC Oranje Rood Oranje-Rood MA7   12:00 12:30 Veld 2  info
Fluiten: Dick Bos en Patrick van de Langenberg
JD4 11262 Berkel Enschot Berkel-Enschot JD3/ Udenhout JD2   13:00 13:30 Veld 4  info
Fluiten: Kai van Hemert (JA3) en Luc Jacobs (JA3)
MC3 13003 Oss MC2   13:00 13:30 Veld 3  info
Fluiten: Gilles van der Lans (Trim) en Emir Talic
JB1 9514 HC Bloemendaal JB1   13:30 14:00 Veld 1  info
Bondsscheidsrechters
JC2 6507 MHC Bommelerwaard JC1   13:45 14:15 Veld 2  info
Fluiten: Rianne Helmes en Jan van Eijk (Vet A)
MB5 6092 MHC Bommelerwaard MB3   13:45 14:15 Veld 5  info
Fluiten: Dick Bos en Kim Keukens (Jong Dames 2)
Let op aangepaste tijd.
MC5 13231 Hockey Club Uden MC5   14:45 15:15 Veld 3  info
Fluiten: Jasmijn van Els (MA3) en Fleur Eijkemans (MA3)
MC7 13465 MHC Bommelerwaard MC3   14:45 15:15 Veld 4  info
Fluiten: Puck Engelen (MA3) en Michelle Kerste (MA3)
14:15-16:30 uur: Gastouderdienst fam. Kolleman & fam. Van Steeden (MC7)
MB1 5765 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB2   15:15 15:45 Veld 1  info
Fluiten: Hans van Dunge en Ronald van Soest
JB2 14709 Oss JB1   15:30 16:00 Veld 2  info
Fluiten: Vincent van Os (Vet C) en Alexander de Maret Tak

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J6E3 4178 MHC MEP J6E1 30 07:30 08:30 uit -   info
Rijden: Stijn Denissen, Roger Hermsen
J6E4 1033 Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E6 15 07:45 08:30 uit -   info
M8E1 1078 MHC MEP M8E1 30 07:45 08:30 uit -   info
  veld C/D  
M8E2 1211 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E1 15 08:00 08:30 uit -   info
M8E4 1196 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E3 15 08:00 08:30 uit -   info
Rijden: Liselotte Eijkens, Juul Hubert
J3F1 864 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JF1 15 08:15 08:45 uit -   info
J6E1 912 Rosmalen J6E2 0 08:30 08:45 uit -   info
M3F3 17088 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MF5 15 08:15 08:45 uit -   info
J8E2 923 V.M.H.C. Geel-Zwart J8E2 30 08:00 09:00 uit -   info
M3F4 17237 Oss MF4 30 08:15 09:00 uit -   info
Rijden: Fiene van den Langenberg, Roos van der Velden
M6E6 1150 Liempde M6E2 30 08:00 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M6E7 893 SMHC De Hopbel M6E2 30 08:00 09:00 uit -   info
  Veld 2A  
M8E5 4165 Hockey Club Uden M8E3 30 08:15 09:00 uit -   info
M3F6 4226 SMHC De Hopbel MF2 30 08:30 09:30 uit -   info
  Veld 3C  
M3F2 980 MHCdeDommel MF2 30 09:15 10:00 uit -   info
  Velddeel A  
Let op: Uittenue mee!   
MC2 12775 HC Gemert MC1 30 09:15 10:15 uit -   info
JC1 17716 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC1 15 09:35 10:20 uit -   info
JD2 11161 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JD4 15 09:35 10:20 uit -   info
MD1 12136 HC Oranje Rood Oranje-Rood MD1 09:50 10:20 uit -   info
MD3 11601 Mixed Hockey Club Heesch MD1 30 09:15 10:30 uit -   info
M6E5 891 V.M.H.& C.C. M.O.P. M6E5 30 10:15 11:00 uit -   info
  veld 2C  
MC4 13259 MHCdeDommel MC3 30 10:00 11:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JD3 11170 V.M.H.C. Basko JD2 45 10:00 11:15 uit -   info
Rijden: Rafaƫllo Donkers, Thijn van den Langenberg, Pepijn van Soest, Finn van der Zanden
MD5 11866 Nuenen MD4 45 10:00 11:15 uit -   info
JC3 6433 Liempde JC1 30 10:55 11:55 uit -   info
Rijden: Pepijn Knikkink, Ties van der Meijs, Xavier Raijmakers
Let op: Uittenue mee!   
J8E3 916 V.M.H.C. Geel-Zwart J8E3 30 11:00 12:00 uit -   info
MD4 11363 C.M.H.C. CIVICUM MD1 45 10:45 12:00 uit -   info
JB3 14641 Oss JB2 30 11:10 12:10 uit -   info
MB2 5931 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB4 15 11:25 12:10 uit -   info
MC6 13347 MHCdeDommel MC4 30 12:00 13:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA2 4941 V.M.H.& C.C. M.O.P. MA2 30 12:45 13:45 uit -   info
JA2 14515 Hockeyclub Berlicum JA2 30 13:00 14:00 uit -   info
MA1 9981 O.H.C. Bully MA1 0 13:30 14:00 uit -   info
MB4 5522 MHC Bommelerwaard MB2 30 13:15 14:15 uit -   info
Rijden: Lise van Ass, Sofie Belonje, Geurt Hogenbirk, Olaf de Jong
MB6 6052 HC Helmond MB6 45 14:00 15:15 uit -   info
Rijden: Nova Franssen, Cees Gijsbrechts, Simone van Nielen, Eline van der Ree, Merel van Soest