H1

Ondersteuning

Functie Naam
Keeper Bram Ramers
Trainer Roderick Popelier
Coach Roderick Popelier
Coach Ramsey Seedorf
Manager Roderick Popelier

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Basko H1 Hopbel H1 14:45
Concordia H1 Maastricht H1 14:45
Geel-Zwart H1 Berkel-Enschot H1 14:45
Geldrop H1 MEP H1 14:45
Rosmalen H1 Oss H1 14:45
Weert H1 HOD H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Enschot H1 9 24 8 0 1
2 HOD H1 9 22 7 1 1
3 Oss H1 9 18 5 3 1
4 Maastricht H1 9 17 5 2 2
5 Geldrop H1 9 13 4 1 4
6 Weert H1 9 11 3 2 4
7 Geel-Zwart H1 9 10 3 1 5
8 Hopbel H1 9 10 3 1 5
9 Basko H1 9 8 2 2 5
10 Rosmalen H1 9 8 2 2 5
11 MEP H1 9 7 2 1 6
12 Concordia H1 9 5 1 2 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 nov Oss H1 14:45 thuis - Veld 1
25 nov Berkel Enschot Berkel-Enschot H1 14:45 uit
10 mrt HV Weert H1 n.n.b uit
17 mrt V.M.H.C. Basko H1 n.n.b uit
24 mrt R.H.C. Concordia H1 n.n.b thuis
31 mrt Hockey Geldrop H1 n.n.b uit
7 apr Geel-Zwart H1 n.n.b thuis
14 apr MHC MEP H1 n.n.b uit
5 mei Maastrichtse Hockey Club MHC H1 n.n.b thuis
12 mei SMHC De Hopbel H1 n.n.b uit
19 mei H.O.D. H1 n.n.b thuis
26 mei Oss H1 n.n.b uit
2 jun Berkel Enschot H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Oss H1 Basko H1 5-0
Concordia H1 HOD H1 2-3
Rosmalen H1 Weert H1 2-4
MEP H1 Berkel-Enschot H1 3-5
Geel-Zwart H1 Maastricht H1 1-5
Geldrop H1 Hopbel H1 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rosmalen H1 Basko H1 4-2
Oss H1 Concordia H1 4-0
Hopbel H1 Geel-Zwart H1 0-1
Maastricht H1 MEP H1 3-2
Berkel-Enschot H1 Weert H1 4-0
HOD H1 Geldrop H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Geel-Zwart H1 HOD H1 2-3
Basko H1 Weert H1 2-2
Geldrop H1 Oss H1 1-3
Concordia H1 Rosmalen H1 7-3
Maastricht H1 Berkel-Enschot H1 1-4
MEP H1 Hopbel H1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Berkel-Enschot H1 Basko H1 4-0
Hopbel H1 Maastricht H1 1-4
HOD H1 MEP H1 2-1
Weert H1 Concordia H1 4-3
Oss H1 Geel-Zwart H1 3-1
Rosmalen H1 Geldrop H1 5-5
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Geel-Zwart H1 Rosmalen H1 2-3
Hopbel H1 Berkel-Enschot H1 2-5
Geldrop H1 Weert H1 4-2
Concordia H1 Basko H1 2-2
Maastricht H1 HOD H1 0-4
MEP H1 Oss H1 0-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Rosmalen H1 MEP H1 1-1
Oss H1 Maastricht H1 3-3
HOD H1 Hopbel H1 5-1
Berkel-Enschot H1 Concordia H1 2-1
Basko H1 Geldrop H1 3-2
Weert H1 Geel-Zwart H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
MEP H1 Weert H1 7-3
Geldrop H1 Concordia H1 3-2
Hopbel H1 Oss H1 2-2
Maastricht H1 Rosmalen H1 5-2
HOD H1 Berkel-Enschot H1 2-1
Geel-Zwart H1 Basko H1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Basko H1 MEP H1 2-1
Rosmalen H1 Hopbel H1 1-2
Oss H1 HOD H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Geldrop H1 5-3
Concordia H1 Geel-Zwart H1 1-1
Weert H1 Maastricht H1 2-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
HOD H1 Rosmalen H1 6-0
Hopbel H1 Weert H1 4-1
Maastricht H1 Basko H1 3-2
Geel-Zwart H1 Geldrop H1 4-2
Oss H1 Berkel-Enschot H1 2-3
MEP H1 Concordia H1 4-1