D2

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Uden D2 11 27 9 0 2
2 Rosmalen D2 11 26 8 2 1
3 Geldrop D2 11 24 7 3 1
4 Eindhoven D4 11 22 6 4 1
5 Oss D3 11 20 6 2 3
6 Nuenen D2 11 20 6 2 3
7 Basko D2 11 16 5 1 5
8 Oedenrode D2 11 9 3 0 8
9 Oss D4 11 9 3 0 8
10 Drunen D2 11 9 3 0 8
11 Oranje-Rood D6 11 6 2 0 9
12 Eindhoven D5 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DONDERDAG 5 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D5 Oss D3 0-7
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Rosmalen D2 (O) Oss D4 4-0
Oranje-Rood D6 Uden D2 (O) 0-2
Nuenen D2 Geldrop D2 (O) 1-2
Oedenrode D2 (O) Drunen D2 (O) 4-1
Basko D2 Eindhoven D4 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Geldrop D2 (O) Oranje-Rood D6 5-0
Oss D3 Nuenen D2 1-1
Uden D2 (O) Oedenrode D2 (O) 2-1
Drunen D2 (O) Rosmalen D2 (O) 0-8
Oss D4 Basko D2 1-4
Eindhoven D4 Eindhoven D5 4-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Drunen D2 (O) Oss D4 4-2
Rosmalen D2 (O) Uden D2 (O) 0-1
Nuenen D2 Eindhoven D4 0-0
Oedenrode D2 (O) Geldrop D2 (O) 2-4
Eindhoven D5 Basko D2 2-3
Oranje-Rood D6 Oss D3 0-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oss D4 Eindhoven D5 4-1
Basko D2 Nuenen D2 3-4
Geldrop D2 (O) Rosmalen D2 (O) 2-2
Oss D3 Oedenrode D2 (O) 8-2
Eindhoven D4 Oranje-Rood D6 3-0
Uden D2 (O) Drunen D2 (O) 9-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Uden D2 (O) Oss D4 4-0
Drunen D2 (O) Geldrop D2 (O) 2-6
Oranje-Rood D6 Basko D2 0-4
Rosmalen D2 (O) Oss D3 7-2
Nuenen D2 Eindhoven D5 2-0
Oedenrode D2 (O) Eindhoven D4 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oss D3 Drunen D2 (O) 8-0
Geldrop D2 (O) Uden D2 (O) 1-3
Eindhoven D5 Oranje-Rood D6 3-0
Basko D2 Oedenrode D2 (O) 3-1
Eindhoven D4 Rosmalen D2 (O) 1-1
Oss D4 Nuenen D2 2-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rosmalen D2 (O) Basko D2 4-1
Drunen D2 (O) Eindhoven D4 0-2
Oranje-Rood D6 Nuenen D2 0-1
Uden D2 (O) Oss D3 1-3
Oedenrode D2 (O) Eindhoven D5 5-0
Geldrop D2 (O) Oss D4 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Oss D3 Geldrop D2 (O) 2-2
Eindhoven D4 Uden D2 (O) 0-2
Nuenen D2 Oedenrode D2 (O) 2-1
Basko D2 Drunen D2 (O) 5-1
Eindhoven D5 Rosmalen D2 (O) 2-9
Oss D4 Oranje-Rood D6 0-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Drunen D2 (O) Eindhoven D5 3-0
Uden D2 (O) Basko D2 2-0
Geldrop D2 (O) Eindhoven D4 2-2
Rosmalen D2 (O) Nuenen D2 3-0
Oss D3 Oss D4 3-5
Oedenrode D2 (O) Oranje-Rood D6 1-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Nuenen D2 Drunen D2 (O) 4-0
Eindhoven D4 Oss D3 3-1
Basko D2 Geldrop D2 (O) 0-5
Eindhoven D5 Uden D2 (O) 1-4
Oranje-Rood D6 Rosmalen D2 (O) 0-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Oss D3 Basko D2 5-4
Drunen D2 (O) Oranje-Rood D6 3-0
Rosmalen D2 (O) Oedenrode D2 (O) 6-1
Uden D2 (O) Nuenen D2 1-2
Oss D4 Eindhoven D4 0-4
Geldrop D2 (O) Eindhoven D5 5-0
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Oedenrode D2 (O) Oss D4 4-2