laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
ZJC3 26244 V.M.H.C. Geel-Zwart JC2   7 2 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
ZAALBLOK 27670 ZAAL Nuenen D1 - Zwart-Wit D1   12:30 12:30 ROSMALEN
Fluiten: Eric Lacquet en Rutger Baeten (H1)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZD1 27642 H.O.D. D1   4 2 ROSMALEN
Fluiten: Frithjof de Beijer en Rutger Baeten (H1)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZAALBLOK 27682 ZAAL Nuenen D1 - Nova D1   14:10 14:10 ROSMALEN
Fluiten: Frithjof de Beijer en Eric Lacquet
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZAALBLOK 27655 ZAAL Zwart-Wit D1 - HOD D1   15:00 15:00 ROSMALEN
Fluiten: Rutger Baeten (H1) en Eric Lacquet
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZD1 27630 HC Nova D1   15:20 15:50 ROSMALEN
Fluiten: Frithjof de Beijer en Rutger Baeten (H1)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2, Rosmalen
ZMC4 35694 Oss MC3   15:30 16:00 ROSMALEN
Fluiten: Emma van Hooft (MA2) en Floor van der Steeg (MA2)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZAALBLOK 36115 ZAAL Oss MC3 - Drunen MC2   16:50 16:50 ROSMALEN
Fluiten: Emma van Hooft (MA2) en Anna van Dooren (MA2)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZMC4 35899 MHCD MC2   17:10 17:40 ROSMALEN
Fluiten: Floor van der Steeg (MA2) en Anna van Dooren (MA2)
De Hazelaar 1
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1, Rosmalen
ZMA2 30088 MHC MEP MA3   19:20 19:50 VEGHEL
Zwijsen Sporthal
Pr W Alexander Sportprk 15
5461XL VEGHEL
hal: Oedenrode

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
ZJC3 26170 HC Oranje Rood JC8 0 7 3 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ EINDHOVEN
hal: veld 2, OR
ZMD4 28888 HC Oranje Rood MD9 0 3 0 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1
ZMD4 29319 V.M.H.C. Basko MD3 0 3 2 VELDHOVEN
Heiberg, De
Heerseweg 49
5504KP VELDHOVEN
hal: veld 1
ZMC2 34276 Oss MC2 0 14:50 15:20 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
ZMC2 33884 MHC Best MC3 0 15:40 16:10 BEST
Naesten Best
Prinses Beatrixlaan 27
5684GJ BEST
hal: veld 1
ZDJ1 27769 HC Tilburg DJ1 0 16:00 16:30 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
ZDJ2 26992 HOB Bakel DJ1 0 16:20 16:50 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
ZMA1 35839 Berkel Enschot Berkel-Enschot MA1 0 16:30 17:00 UDENHOUT
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Berkel Enschot
ZDJ1 27735 H.O.D. DJ1 0 16:50 17:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
ZDJ2 26921 HC Helmond DJ3 0 17:10 17:40 HELMOND
Suytkade
Scheepsboulevard 2
5705KZ HELMOND
hal: Veld 1, Helmond
ZMA1 36046 Were Di Tilburg MA2 0 17:20 17:50 UDENHOUT
Roomley, De
Groenvelde 20
5071AJ UDENHOUT
hal: Berkel Enschot
ZMA2 30513 Sint Oedenrode MA1 0 18:30 19:00 VEGHEL
Zwijsen Sporthal
Pr W Alexander Sportprk 15
5461XL VEGHEL
hal: Oedenrode