Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

D2

Ondersteuning

Functie Naam

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geel-Zwart D3 Liempde D1 0:00
Geel-Zwart D2-O Oirschot D2-O 0:00
Oranje-Rood D8 Den Bosch D3 0:00
Oedenrode D2-O Den Bosch D6 0:00
Rosmalen D2-O MEP D3 0:00
Hopbel D3-O Oss D4 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D3 11 28 9 1 1
2 Rosmalen D2-O 11 27 8 3 0
3 Oirschot D2-O 11 23 7 2 2
4 Geel-Zwart D3 11 23 7 2 2
5 Oss D4 11 21 6 3 2
6 Geel-Zwart D2-O 11 16 5 1 5
7 Hopbel D3-O 11 14 4 2 5
8 MEP D3 11 13 4 1 6
9 Liempde D1 11 9 3 0 8
10 Den Bosch D6 11 7 2 1 8
11 Oranje-Rood D8 11 4 1 1 9
12 Oedenrode D2-O 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt MHC MEP D3 n.n.b thuis
12 mrt Oss D4 n.n.b uit
19 mrt SMHC De Hopbel D3-O n.n.b uit
26 mrt Sint Oedenrode D2-O n.n.b thuis
2 apr HC Oranje Rood D8 n.n.b uit
16 apr V.M.H.C. Geel-Zwart D2-O n.n.b thuis
23 apr V.M.H.C. Geel-Zwart D3 n.n.b uit
14 mei Liempde D1 n.n.b thuis
21 mei HC Oirschot D2-O n.n.b uit
4 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3 n.n.b thuis
11 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D6 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Oss D4 Hopbel D3-O (4-1)final
MEP D3 Rosmalen D2-O (1-8)scheduled
Oirschot D2-O Geel-Zwart D2-O (2-1)final
Den Bosch D6 Oedenrode D2-O (3-4)scheduled
Den Bosch D3 Oranje-Rood D8 (6-0)final
Liempde D1 Geel-Zwart D3 (1-6)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hopbel D3-O Liempde D1 (3-0)scheduled
Geel-Zwart D2-O Den Bosch D3 (1-2)scheduled
Rosmalen D2-O Oss D4 (2-2)final
Oranje-Rood D8 Den Bosch D6 (1-4)scheduled
Oedenrode D2-O MEP D3 (3-4)scheduled
Geel-Zwart D3 Oirschot D2-O (0-6)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Rosmalen D2-O Hopbel D3-O (3-2)final
MEP D3 Oranje-Rood D8 (3-2)final
Den Bosch D6 Geel-Zwart D2-O (2-3)final
Oirschot D2-O Liempde D1 (6-0)scheduled
Den Bosch D3 Geel-Zwart D3 (1-1)final
DINSDAG 27 SEPTEMBER 2022
Oss D4 Oedenrode D2-O (6-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oedenrode D2-O Rosmalen D2-O (0-2)scheduled
Oranje-Rood D8 Oss D4 (1-1)final
Geel-Zwart D3 Den Bosch D6 (6-1)final
Hopbel D3-O Oirschot D2-O (1-8)final
Geel-Zwart D2-O MEP D3 (1-2)final
Liempde D1 Den Bosch D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Oedenrode D2-O Hopbel D3-O (1-4)scheduled
Oss D4 Geel-Zwart D2-O (2-1)final
Den Bosch D6 Liempde D1 (3-1)scheduled
Rosmalen D2-O Oranje-Rood D8 (4-0)final
Den Bosch D3 Oirschot D2-O (3-2)final
MEP D3 Geel-Zwart D3 (3-5)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Hopbel D3-O Den Bosch D3 (2-5)final
Oirschot D2-O Den Bosch D6 (7-0)final
Geel-Zwart D3 Oss D4 (4-3)final
Geel-Zwart D2-O Rosmalen D2-O (0-0)final
Liempde D1 MEP D3 (2-0)scheduled
Oranje-Rood D8 Oedenrode D2-O (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Oss D4 Liempde D1 (5-2)final
Den Bosch D6 Den Bosch D3 (0-3)final
Oranje-Rood D8 Hopbel D3-O (2-3)final
Rosmalen D2-O Geel-Zwart D3 (5-1)final
MEP D3 Oirschot D2-O (2-5)final
Oedenrode D2-O Geel-Zwart D2-O (0-7)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Oirschot D2-O Oss D4 (0-0)final
Geel-Zwart D3 Oedenrode D2-O (6-1)scheduled
Hopbel D3-O Den Bosch D6 (2-0)final
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D8 (3-1)final
Liempde D1 Rosmalen D2-O (0-7)scheduled
Den Bosch D3 MEP D3 (4-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oss D4 Den Bosch D3 (2-6)final
Rosmalen D2-O Oirschot D2-O (2-0)final
Geel-Zwart D2-O Hopbel D3-O (2-1)final
Oedenrode D2-O Liempde D1 (1-4)scheduled
MEP D3 Den Bosch D6 (5-0)final
Oranje-Rood D8 Geel-Zwart D3 (1-5)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Oirschot D2-O Oedenrode D2-O (2-2)final
Liempde D1 Oranje-Rood D8 (2-1)scheduled
Den Bosch D3 Rosmalen D2-O (0-1)scheduled
Geel-Zwart D3 Geel-Zwart D2-O (2-0)final
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Den Bosch D6 Oss D4 (0-3)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Geel-Zwart D2-O Liempde D1 (4-3)scheduled
Oedenrode D2-O Den Bosch D3 (0-4)scheduled
Oss D4 MEP D3 (6-2)scheduled
Hopbel D3-O Geel-Zwart D3 (2-2)final
Oranje-Rood D8 Oirschot D2-O (1-5)final
Rosmalen D2-O Den Bosch D6 (0-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
MEP D3 Hopbel D3-O (1-1)final