Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

H2

Ondersteuning

Functie Naam

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Udenhout H1 Den Bosch H10 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Don Quishoot H4 11 25 8 1 2
2 Liempde H1 11 23 7 2 2
3 Rosmalen H2-O 10 22 7 1 2
4 Waalwijk H3 11 19 6 1 4
5 Waalwijk H4 11 18 6 0 5
6 Best H3 11 18 5 3 3
7 Rapid H2-O 10 16 5 1 4
8 Son H2-O 11 15 5 0 6
9 Den Bosch H10 10 11 3 2 5
10 Oss H4 11 10 3 1 7
11 Were Di H6 11 8 2 2 7
12 Udenhout H1 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 feb G.H.C. RAPID H2-O n.n.b thuis
5 mrt Oss H4 n.n.b thuis
12 mrt HC Waalwijk H4 n.n.b uit
19 mrt HTCSON Hockey H2 n.n.b thuis
26 mrt HC Waalwijk H3 n.n.b uit
2 apr Were Di Tilburg H6 n.n.b uit
16 apr MHC Best H3 n.n.b thuis
23 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10 n.n.b uit
14 mei MHC Udenhout H1 n.n.b thuis
21 mei Liempde H1 n.n.b uit
4 jun Don Quishoot H4 n.n.b thuis
11 jun G.H.C. RAPID H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Rapid H2-O Best H3 (4-4)final
Don Quishoot H4 Den Bosch H10 (2-0)scheduled
Son H2-O Were Di H6 (7-2)scheduled
Liempde H1 Udenhout H1 (5-3)scheduled
Oss H4 Rosmalen H2-O (2-1)scheduled
Waalwijk H4 Waalwijk H3 (1-3)scheduled
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
Udenhout H1 Don Quishoot H4 (1-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H3 Son H2-O (1-0)scheduled
Best H3 Oss H4 (6-2)final
Rosmalen H2-O Waalwijk H4 (4-1)scheduled
Den Bosch H10 Rapid H2-O (2-5)scheduled
Were Di H6 Liempde H1 (5-6)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H3 Were Di H6 (7-2)scheduled
Oss H4 Den Bosch H10 (1-1)final
Son H2-O Rosmalen H2-O (2-3)scheduled
Rapid H2-O Udenhout H1 (4-0)final
Waalwijk H4 Best H3 (3-2)final
Don Quishoot H4 Liempde H1 (6-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Udenhout H1 Oss H4 (0-6)final
Best H3 Son H2-O (3-4)scheduled
Rosmalen H2-O Waalwijk H3 (3-1)final
Liempde H1 Rapid H2-O (4-2)scheduled
Den Bosch H10 Waalwijk H4 (4-2)final
Were Di H6 Don Quishoot H4 (2-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rosmalen H2-O Were Di H6 (1-0)scheduled
Oss H4 Liempde H1 (2-5)final
Rapid H2-O Don Quishoot H4 (3-1)final
Son H2-O Den Bosch H10 (2-1)scheduled
Waalwijk H3 Best H3 (6-6)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Udenhout H1 Son H2-O (2-4)scheduled
Best H3 Rosmalen H2-O (2-3)final
Liempde H1 Waalwijk H4 (5-3)scheduled
Were Di H6 Rapid H2-O (2-5)scheduled
Den Bosch H10 Waalwijk H3 (3-1)final
Don Quishoot H4 Oss H4 (2-1)final
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Waalwijk H4 Udenhout H1 (7-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Best H3 Were Di H6 (3-2)final
Waalwijk H3 Udenhout H1 (9-2)final
Rosmalen H2-O Den Bosch H10 (4-1)final
Oss H4 Rapid H2-O (1-5)final
Son H2-O Liempde H1 (1-2)scheduled
Waalwijk H4 Don Quishoot H4 (2-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Udenhout H1 Rosmalen H2-O (0-8)scheduled
Were Di H6 Oss H4 (6-1)final
Liempde H1 Waalwijk H3 (3-2)scheduled
Rapid H2-O Waalwijk H4 (1-3)scheduled
Den Bosch H10 Best H3 (2-7)final
Don Quishoot H4 Son H2-O (4-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Waalwijk H4 Oss H4 (10-1)final
Waalwijk H3 Don Quishoot H4 (0-4)final
Best H3 Udenhout H1 (9-1)final
Rosmalen H2-O Liempde H1 (2-2)scheduled
Son H2-O Rapid H2-O (3-2)scheduled
Den Bosch H10 Were Di H6 (1-1)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Waalwijk H4 Were Di H6 (4-1)scheduled
Don Quishoot H4 Rosmalen H2-O (3-1)scheduled
Liempde H1 Best H3 (4-4)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Waalwijk H3 Oss H4 (7-2)scheduled
Best H3 Don Quishoot H4 (4-0)final
Were Di H6 Udenhout H1 (3-0)final
Son H2-O Waalwijk H4 (1-4)scheduled
Den Bosch H10 Liempde H1 (3-2)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Oss H4 Son H2-O (3-0)final
Rapid H2-O Waalwijk H3 (2-4)scheduled