Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

D30-1

Ondersteuning

Functie Naam

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geel-Zwart D30-1 Basko D30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen D30-2 11 33 11 0 0
2 Gemert D30-1 11 30 10 0 1
3 Rosmalen D30-1 11 24 8 0 3
4 Geel-Zwart D30-1 10 22 7 1 2
5 Nuenen D30-1 11 16 5 1 5
6 Helmond D30-2 11 16 5 1 5
7 Best D30-2 11 12 4 0 7
8 Concordia D30-1 11 12 3 3 5
9 Geldrop D30-1 11 10 3 1 7
10 Basko D30-1 10 5 1 2 7
11 Oranje-Rood D30-1 11 5 1 2 8
12 Delta Venlo D30-2 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Rosmalen D30-2 n.n.b uit
12 mrt R.H.C. Concordia D30-1 n.n.b thuis
19 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D30-1 n.n.b uit
26 mrt HC Oranje Rood D30-1 n.n.b thuis
2 apr HC Gemert D30-1 n.n.b uit
16 apr Nuenen D30-1 n.n.b thuis
23 apr MHC Best D30-2 n.n.b thuis
14 mei HC Helmond D30-2 n.n.b uit
21 mei V.M.H.C. Basko D30-1 n.n.b thuis
4 jun Hockey Geldrop D30-1 n.n.b uit
11 jun HC Delta Venlo D30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Basko D30-1 Nuenen D30-1 (0-4)scheduled
Gemert D30-1 Concordia D30-1 (2-1)final
Best D30-2 Delta Venlo D30-2 (0-1)final
Oranje-Rood D30-1 Geel-Zwart D30-1 (1-6)final
Helmond D30-2 Geldrop D30-1 (1-2)scheduled
Rosmalen D30-1 Rosmalen D30-2 (0-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Nuenen D30-1 Oranje-Rood D30-1 (11-0)scheduled
Geldrop D30-1 Basko D30-1 (0-0)final
Concordia D30-1 Rosmalen D30-1 (1-6)scheduled
Delta Venlo D30-2 Helmond D30-2 (1-3)final
Geel-Zwart D30-1 Gemert D30-1 (2-7)final
Rosmalen D30-2 Best D30-2 (11-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Basko D30-1 Delta Venlo D30-2 (2-0)final
Gemert D30-1 Oranje-Rood D30-1 (10-1)final
Geldrop D30-1 Nuenen D30-1 (1-6)scheduled
Rosmalen D30-1 Geel-Zwart D30-1 (2-4)final
Helmond D30-2 Rosmalen D30-2 (0-8)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Best D30-2 Concordia D30-1 (5-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Delta Venlo D30-2 Geldrop D30-1 (1-3)final
Rosmalen D30-2 Basko D30-1 (7-0)final
Concordia D30-1 Helmond D30-2 (2-2)scheduled
Nuenen D30-1 Gemert D30-1 (1-5)scheduled
Geel-Zwart D30-1 Best D30-2 (15-0)final
Oranje-Rood D30-1 Rosmalen D30-1 (0-7)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Helmond D30-2 Geel-Zwart D30-1 (2-6)final
Basko D30-1 Concordia D30-1 (0-4)final
Geldrop D30-1 Rosmalen D30-2 (0-10)final
Best D30-2 Oranje-Rood D30-1 (3-1)final
Rosmalen D30-1 Gemert D30-1 (1-3)final
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
Delta Venlo D30-2 Nuenen D30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Gemert D30-1 Best D30-2 (7-0)final
Concordia D30-1 Geldrop D30-1 (4-1)final
Oranje-Rood D30-1 Helmond D30-2 (1-7)final
Nuenen D30-1 Rosmalen D30-1 (1-5)scheduled
Rosmalen D30-2 Delta Venlo D30-2 (10-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Delta Venlo D30-2 Concordia D30-1 (0-7)final
Helmond D30-2 Gemert D30-1 (1-10)final
Basko D30-1 Oranje-Rood D30-1 (2-2)final
Geldrop D30-1 Geel-Zwart D30-1 (3-7)final
Best D30-2 Rosmalen D30-1 (0-7)final
Rosmalen D30-2 Nuenen D30-1 (4-0)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Gemert D30-1 Basko D30-1 (6-0)final
Nuenen D30-1 Best D30-2 (3-1)scheduled
Geel-Zwart D30-1 Delta Venlo D30-2 (9-0)final
Rosmalen D30-1 Helmond D30-2 (4-1)scheduled
Oranje-Rood D30-1 Geldrop D30-1 (3-5)scheduled
Concordia D30-1 Rosmalen D30-2 (1-7)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Helmond D30-2 Best D30-2 (2-0)final
Delta Venlo D30-2 Oranje-Rood D30-1 (2-4)final
Geldrop D30-1 Gemert D30-1 (0-3)final
Concordia D30-1 Nuenen D30-1 (2-3)scheduled
Basko D30-1 Rosmalen D30-1 (0-7)final
Rosmalen D30-2 Geel-Zwart D30-1 (3-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Best D30-2 Basko D30-1 (4-1)final
Gemert D30-1 Delta Venlo D30-2 (10-0)final
Oranje-Rood D30-1 Rosmalen D30-2 (0-10)final
Helmond D30-2 Nuenen D30-1 (4-0)scheduled
Geel-Zwart D30-1 Concordia D30-1 (4-4)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Basko D30-1 Helmond D30-2 (0-5)scheduled
Rosmalen D30-2 Gemert D30-1 (7-0)final
Concordia D30-1 Oranje-Rood D30-1 (1-1)scheduled
Geldrop D30-1 Best D30-2 (0-2)final
Delta Venlo D30-2 Rosmalen D30-1 (0-11)final
Nuenen D30-1 Geel-Zwart D30-1 (0-4)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Rosmalen D30-1 Geldrop D30-1 (4-1)final