Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 6 thuiswedstrijd(en) en 7 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
14:45 Uit ZJA2 MHCD JA2

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
10:40 Uit ZMD2 Hockeyclub Hilvarenbeek MD1
15:00 Uit ZMD7 Hockeyclub Hilvarenbeek MD2
19:40 Thuis ZD2 Berkel Enschot D2

zaterdag 5 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:30 Uit ZJ8E3 Berkel Enschot J8E1

zondag 6 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 12 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 13 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 19 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 20 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

D2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Sietske van Schagen
Aanvoerder Celine Glaudemans
Coach Bonne Biesma

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geel-Zwart D2-O Oedenrode D2-O
MEP D3 DES D4-O
Oranje-Rood D7 Den Bosch D5 13:00
Oss D3 Eindhoven D4
Uden D2-O Oss D4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen D2 10 23 7 2 1
2 Eindhoven D4 10 23 7 2 1
3 Oss D3 10 20 6 2 2
4 Uden D2 10 17 4 5 1
5 Geel-Zwart D2 10 15 5 0 5
6 MEP D3 10 15 4 3 3
7 DES D4 10 10 3 1 6
8 Den Bosch D5 10 9 3 0 7
9 Oss D4 10 8 2 2 6
10 Oedenrode D2 10 8 1 5 4
11 Oranje-Rood D7 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 mrt Hockey Club Druten D2 n.n.b thuis - Veld 2
20 mrt MHC DES D4 n.n.b uit
27 mrt MHC MEP D3 n.n.b uit
3 apr Hockey Club Uden D2 n.n.b thuis
10 apr Oss D3 n.n.b uit
24 apr HC Oranje Rood D7 n.n.b thuis
8 mei V.M.H.C. Geel-Zwart D2 n.n.b uit
15 mei Sint Oedenrode D2 n.n.b thuis
22 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D5 n.n.b uit
29 mei HC Eindhoven D4 n.n.b thuis
12 jun Oss D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Oss D4 Uden D2-O 0-3
Den Bosch D5 Oranje-Rood D7 0-1
Oedenrode D2-O Geel-Zwart D2-O 2-1
DES D4-O MEP D3 1-2
Eindhoven D4 Oss D3 3-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Geel-Zwart D2-O Den Bosch D5 2-4
Oranje-Rood D7 Eindhoven D4 0-5
Oss D3 Oss D4 5-1
Rosmalen D2 DES D4-O 5-0
MEP D3 Oedenrode D2-O 2-2
VRIJDAG 24 SEPTEMBER 2021
Oss D4 Oranje-Rood D7 3-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rosmalen D2 MEP D3 2-0
Den Bosch D5 Oedenrode D2-O 1-0
DES D4-O Uden D2-O 6-1
Eindhoven D4 Geel-Zwart D2-O 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oedenrode D2-O Eindhoven D4 0-5
Geel-Zwart D2-O Oss D4 6-1
Oss D3 DES D4-O 4-1
MEP D3 Den Bosch D5 2-0
Uden D2-O Rosmalen D2 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Eindhoven D4 Den Bosch D5 3-1
Uden D2-O MEP D3 0-0
DES D4-O Oranje-Rood D7 5-1
Rosmalen D2 Oss D3 1-1
Oss D4 Oedenrode D2-O 2-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Den Bosch D5 Oss D4 1-3
Oss D3 Uden D2-O 2-2
Oranje-Rood D7 Rosmalen D2 0-4
Geel-Zwart D2-O DES D4-O 6-1
MEP D3 Eindhoven D4 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Oss D3 MEP D3 3-4
Oss D4 Eindhoven D4 1-1
Uden D2-O Oranje-Rood D7 4-0
DES D4-O Oedenrode D2-O 3-3
Rosmalen D2 Geel-Zwart D2-O 3-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Den Bosch D5 DES D4-O 5-2
Oedenrode D2-O Rosmalen D2 0-3
Oranje-Rood D7 Oss D3 2-6
Geel-Zwart D2-O Uden D2-O 2-6
MEP D3 Oss D4 3-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Oranje-Rood D7 MEP D3 1-1
Oss D3 Geel-Zwart D2-O 1-2
Uden D2-O Oedenrode D2-O 1-1
Rosmalen D2 Den Bosch D5 2-1
DES D4-O Eindhoven D4 2-6
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Geel-Zwart D2-O Oranje-Rood D7 2-0
Oedenrode D2-O Oss D3 2-3
Den Bosch D5 Uden D2-O 1-4
Eindhoven D4 Rosmalen D2 2-1
Oss D4 DES D4-O 3-7
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
MEP D3 Geel-Zwart D2-O 0-1
Oranje-Rood D7 Oedenrode D2-O 1-1
Rosmalen D2 Oss D4 4-0
Uden D2-O Eindhoven D4 2-2
Oss D3 Den Bosch D5 5-3