Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 6 thuiswedstrijd(en) en 8 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
14:45 Uit ZJA2 MHCD JA2

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
10:40 Uit ZMD2 Hockeyclub Hilvarenbeek MD1
15:00 Uit ZMD7 Hockeyclub Hilvarenbeek MD2
19:40 Thuis ZD2 Berkel Enschot D2

zaterdag 5 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:30 Uit ZJ8E3 Berkel Enschot J8E1

zondag 6 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 12 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 13 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 19 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 20 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden

H3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sven van Eldik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oss H3 Tilburg H6 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Uden H2 11 30 10 0 1
2 Civicum H2 11 24 7 3 1
3 Rosmalen H3 11 22 7 1 3
4 Udenhout H1 11 21 7 0 4
5 Tilburg H6 10 16 4 4 2
6 Hopbel H4 11 14 4 2 5
7 Den Bosch H11 11 14 4 2 5
8 Were Di H6 11 14 4 2 5
9 Den Bosch H10 11 13 3 4 4
10 Oss H3 10 7 2 1 7
11 Geel-Zwart H4 11 6 1 3 7
12 DES H2 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H11 n.n.b uit
20 mrt C.M.H.C. CIVICUM H2 n.n.b thuis
27 mrt SMHC De Hopbel H4 n.n.b uit
3 apr MHC DES H2 n.n.b thuis
10 apr Were Di Tilburg H6 n.n.b uit
24 apr Hockey Club Uden H2 n.n.b thuis
8 mei HC Tilburg H6 n.n.b uit
15 mei V.M.H.C. Geel-Zwart H4 n.n.b thuis
22 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H10 n.n.b thuis
29 mei Oss H3 n.n.b uit
12 jun MHC Udenhout H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Rosmalen H3 Den Bosch H11 2-2
Uden H2-O Hopbel H4 3-2
Were Di H6 DES H2-O 2-1
Den Bosch H10 Udenhout H1 1-5
Tilburg H6 Civicum H2-O 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Hopbel H4 Tilburg H6 1-5
DES H2-O Uden H2-O 3-12
Civicum H2-O Rosmalen H3 0-3
Den Bosch H11 Den Bosch H10 2-2
Udenhout H1 Oss H3 6-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Uden H2-O Were Di H6 6-1
Udenhout H1 Geel-Zwart H4 5-2
Oss H3 Den Bosch H11 0-5
Den Bosch H10 Civicum H2-O 0-3
Rosmalen H3 Hopbel H4 2-0
Tilburg H6 DES H2-O 2-2
WOENSDAG 29 SEPTEMBER 2021
Geel-Zwart H4 Were Di H6 0-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Were Di H6 Tilburg H6 2-2
DES H2-O Rosmalen H3 3-5
Civicum H2-O Oss H3 7-2
Hopbel H4 Den Bosch H10 4-0
Den Bosch H11 Udenhout H1 0-5
Geel-Zwart H4 Uden H2-O 0-6
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Oss H3 Hopbel H4 6-1
Den Bosch H11 Geel-Zwart H4 6-2
Udenhout H1 Civicum H2-O 2-3
Tilburg H6 Uden H2-O 2-5
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Geel-Zwart H4 Tilburg H6 0-4
DES H2-O Oss H3 0-4
Uden H2-O Rosmalen H3 3-1
Were Di H6 Den Bosch H10 2-2
Hopbel H4 Udenhout H1 5-2
Civicum H2-O Den Bosch H11 5-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Rosmalen H3 Were Di H6 2-1
Oss H3 Geel-Zwart H4 0-0
Den Bosch H10 DES H2-O 1-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Den Bosch H11 Hopbel H4 4-0
Den Bosch H10 Uden H2-O 2-4
Udenhout H1 DES H2-O 6-3
Oss H3 Were Di H6 1-3
Civicum H2-O Geel-Zwart H4 2-2
WOENSDAG 3 NOVEMBER 2021
Rosmalen H3 Tilburg H6 2-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Tilburg H6 Den Bosch H10 2-2
Uden H2-O Oss H3 8-2
DES H2-O Den Bosch H11 0-2
Hopbel H4 Civicum H2-O 0-0
Geel-Zwart H4 Rosmalen H3 1-6
Were Di H6 Udenhout H1 2-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Hopbel H4 Geel-Zwart H4 5-2
Den Bosch H10 Rosmalen H3 2-1
Den Bosch H11 Were Di H6 2-3
Udenhout H1 Uden H2-O 1-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Tilburg H6 Udenhout H1 4-1
Den Bosch H10 Geel-Zwart H4 0-0
Rosmalen H3 Oss H3 5-1
Uden H2-O Den Bosch H11 6-0
Were Di H6 Civicum H2-O 1-4
DES H2-O Hopbel H4 3-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Udenhout H1 Rosmalen H3 2-1
Geel-Zwart H4 DES H2-O 7-1
Den Bosch H11 Tilburg H6 2-3
Civicum H2-O Uden H2-O 2-1
Oss H3 Den Bosch H10 4-5
Hopbel H4 Were Di H6 6-0
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Civicum H2-O DES H2-O 6-1