Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

MO12-9 ZAAL

Ondersteuning

Functie Naam

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Rosmalen MO12-9 DES MO12-6 17:30
DES MO12-6 Teteringen MO12-4 18:20
Rosmalen MO12-9 Teteringen MO12-4 19:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DES MO12-6 10 27 9 0 1
2 Teteringen MO12-4 10 24 8 0 2
3 Gilze-Rijen MO12-2 12 21 7 0 5
4 Rosmalen MO12-9 10 14 4 2 4
5 Basko MO12-7 12 13 4 1 7
6 Berlicum MO12-3 12 9 2 3 7
7 Uden MO12-5 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb MHCT MO12-4 19:10 thuis
5 feb MHC DES MO12-6 17:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Basko MO12-7 Uden MO12-5 (2-2)final
Uden MO12-5 DES MO12-6 (2-7)final
Basko MO12-7 DES MO12-6 (1-6)final
Rosmalen MO12-9 Berlicum MO12-3 (1-1)final
Berlicum MO12-3 Gilze-Rijen MO12-2 (1-6)final
Rosmalen MO12-9 Gilze-Rijen MO12-2 (1-0)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Berlicum MO12-3 DES MO12-6 (1-7)final
DES MO12-6 Rosmalen MO12-9 (5-0)final
Berlicum MO12-3 Rosmalen MO12-9 (3-3)final
Uden MO12-5 Teteringen MO12-4 (0-3)final
Gilze-Rijen MO12-2 Teteringen MO12-4 (5-3)final
Uden MO12-5 Gilze-Rijen MO12-2 (0-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
DES MO12-6 Gilze-Rijen MO12-2 (5-4)final
Basko MO12-7 Gilze-Rijen MO12-2 (1-6)final
DES MO12-6 Basko MO12-7 (9-2)final
Berlicum MO12-3 Teteringen MO12-4 (3-2)final
Teteringen MO12-4 Uden MO12-5 (3-2)scheduled
Berlicum MO12-3 Uden MO12-5 (2-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
DES MO12-6 Uden MO12-5 (9-0)scheduled
Uden MO12-5 Berlicum MO12-3 (2-5)scheduled
DES MO12-6 Berlicum MO12-3 (11-1)final
Teteringen MO12-4 Rosmalen MO12-9 (3-0)final
Basko MO12-7 Rosmalen MO12-9 (1-3)final
Teteringen MO12-4 Basko MO12-7 (9-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Uden MO12-5 Basko MO12-7 (2-5)scheduled
Teteringen MO12-4 Gilze-Rijen MO12-2 (4-1)final
Rosmalen MO12-9 Basko MO12-7 (2-5)final
Gilze-Rijen MO12-2 DES MO12-6 (2-5)final
Teteringen MO12-4 DES MO12-6 (3-2)final
Uden MO12-5 Rosmalen MO12-9 (7-3)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Gilze-Rijen MO12-2 Rosmalen MO12-9 (1-3)final
Basko MO12-7 Berlicum MO12-3 (3-2)final
Rosmalen MO12-9 Uden MO12-5 (1-0)final
Teteringen MO12-4 Berlicum MO12-3 (4-3)final
Gilze-Rijen MO12-2 Uden MO12-5 (9-1)final
Basko MO12-7 Teteringen MO12-4 (0-5)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Gilze-Rijen MO12-2 Berlicum MO12-3 (3-0)final
Gilze-Rijen MO12-2 Basko MO12-7 (3-2)final
Berlicum MO12-3 Basko MO12-7 (2-6)final