Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
MO10-2 ZAAL VMHC MO10-1   08:30 09:00 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM
HAAREN
MO14-1 ZAAL Hockey Club Uden MO14-1   09:35 10:05 BOXTEL
Braken, De
De Braken 1 a
5282JJ
BOXTEL
MO10-4 ZAAL HC Gemert MO10-2   10:00 10:30 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM
BOEKEL
MO12-9 ZAAL Hockeyclub Berlicum MO12-3   12:00 12:30 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Chris van der Feltz en Ewoud Kolleman
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
ZAALBLOK ZAAL Berlicum MO12-3 Gilze-Rijen MO12-2   13:20 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Ewoud Kolleman en Chris van der Feltz
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
MO16-1 ZAAL V.M.H.& C.C. M.O.P. MO16-1   13:20 13:50 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ
EINDHOVEN
MO16-3 ZAAL MHCdeDommel MO16-2   13:35 14:05 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN
MO12-9 ZAAL HC Gilze Rijen MO12-2   13:40 14:10 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Chris van der Feltz en Ewoud Kolleman
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
JO16-1 ZAAL HC Oranje Rood JO16-1   13:50 14:20 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ
ROOSENDAAL
MO16-1 ZAAL B.H.V. Push MO16-1   14:10 14:40 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ
EINDHOVEN
JO16-1 ZAAL BH&BC Breda JO16-1   14:40 15:10 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ
ROOSENDAAL
JO18-3 ZAAL MHC MEP JO18-2   17:00 17:30 ROSMALEN
Fluiten: Nynke Lunter (x BLT Salt-n-Pepa) en Katrien Schrover
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
ZAALBLOK ZAAL MEP JO18-2 Liempde JO18-1   18:20 ROSMALEN
Fluiten: Nynke Lunter (x BLT Salt-n-Pepa) en Katrien Schrover
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
MO18-2 ZAAL HC Tilburg MO18-4   18:00 18:30 Rosmalen
Fluiten: Renske Belonje (MO16-1) en Emir Talic
Rodenborch College
Rietpad 4
5245 PE
Rosmalen
JO18-3 ZAAL Liempde JO18-1   18:40 19:10 ROSMALEN
Fluiten: Katrien Schrover en Nynke Lunter (x BLT Salt-n-Pepa)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
ZAALBLOK ZAAL Tilburg MO18-4 Were Di MO18-2   19:20 Rosmalen
Fluiten: Renske Belonje (MO16-1) en Emir Talic
Rodenborch College
Rietpad 4
5245 PE
Rosmalen
MO18-2 ZAAL Were Di Tilburg MO18-2   19:40 20:10 Rosmalen
Fluiten: Renske Belonje (MO16-1) en Emir Talic
Rodenborch College
Rietpad 4
5245 PE
Rosmalen

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
MO10-2 ZAAL V.M.H.& C.C. M.O.P. MO10-3 0 08:00 08:30 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM
HAAREN
MO14-1 ZAAL MHC MEP MO14-12-C 0 08:45 09:15 BOXTEL
Braken, De
De Braken 1 a
5282JJ
BOXTEL
MO10-4 ZAAL HC Boekel MO10-1-mix 0 09:30 10:00 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM
BOEKEL
MO10-3 ZAAL HC Gemert MO10-2 0 10:30 11:00 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM
BOEKEL
MO10-3 ZAAL HC Boekel MO10-1-mix 0 11:00 11:30 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM
BOEKEL
MO12-2 ZAAL MHC Liberty MO12-1 0 11:45 12:15 DONGEN
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG
DONGEN
MO12-2 ZAAL MHC Tempo MO12-1 0 12:35 13:05 DONGEN
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG
DONGEN
MO16-3 ZAAL MHCD MO16-1 0 12:45 13:15 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ
VLIJMEN
MO18-1 ZAAL Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO18-1 0 13:30 14:00 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK
BREDA
JO18-1 ZAAL V.M.H.& C.C. M.O.P. JO18-1 0 15:10 15:40 BOXTEL
Dommelhal, De
Van der Voortweg 14
5282RA
BOXTEL
MO18-1 ZAAL BH&BC Breda MO18-1 0 15:10 15:40 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK
BREDA
JO18-1 ZAAL MHC MEP JO18-1 0 16:50 17:20 BOXTEL
Dommelhal, De
Van der Voortweg 14
5282RA
BOXTEL