Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 6 thuiswedstrijd(en) en 8 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
14:45 Uit ZJA2 MHCD JA2

zondag 30 januari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
10:40 Uit ZMD2 Hockeyclub Hilvarenbeek MD1
15:00 Uit ZMD7 Hockeyclub Hilvarenbeek MD2
19:40 Thuis ZD2 Berkel Enschot D2

zaterdag 5 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team
09:30 Uit ZJ8E3 Berkel Enschot J8E1

zondag 6 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 12 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 13 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zaterdag 19 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

zondag 20 februari 2022
Tijd T/U Team Tegen team

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
M8E1 Rosmalen J8E2   09:00 Veld 5  info
M8E2 Rosmalen M8E3   09:00 Veld 5  info
JC2 Rosmalen MC2   09:30 Veld 2  info
JD4 !Reservering .   09:30 Veld 4  info
Helft
M6E11 Rosmalen M6E12   09:30 Veld 4  info
Kwart
MC1 !Reservering .   09:30 Veld 1  info
MD9 Rosmalen MD8   09:30 Veld 3  info
J8E3 Rosmalen M8E4   10:15 Veld 5  info
M8E5 Rosmalen M8E6   10:15 Veld 5  info
JA1 Rosmalen Jong Heren 1   11:15 Veld 1  info
JC3 Rosmalen MB4   11:15 Veld 4  info
MC3 Rosmalen MC4   11:15 Veld 3  info
J6E5 36851 V.M.H.C. Basko JF1   11:00 11:30 ROSMALEN info
M6E10 36634 Rosmalen MF1   11:00 11:30 ROSMALEN info
M6E3 36627 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E5   11:00 11:30 ROSMALEN info
M6E7 36850 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MF3   11:00 11:30 ROSMALEN info
ZMD1 32521 V.M.H.& C.C. M.O.P. MD2   12:10 12:40 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
J6E3 36639 Rosmalen J6E4   12:15 12:45 ROSMALEN info
M6E2 36647 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E3   12:15 12:45 ROSMALEN info
M6E6 36848 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E10   12:15 12:45 ROSMALEN info
M6E8 36849 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MF4   12:15 12:45 ROSMALEN info
JD2 Rosmalen J8E1   13:00 Veld 2  info
J6E2 36640 Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E3   13:45 14:00 ROSMALEN info
ZJB1 27299 Sint Oedenrode JB1   13:50 14:20 HAAREN
Fluiten: Jan van Eijk (Vet A)
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
ZJ8E2 36501 HC Cranendonck J8E1   14:00 14:30 BOXTEL
Dommelhal, De
Van der Voortweg 14
5282RA BOXTEL
hal: veld 1
JD1 Rosmalen MD1   14:45 Veld 1  info
MA2 !Reservering .   14:45 Veld 2  info
MD3 Rosmalen MD5   14:45 Veld 3  info
MD6 Rosmalen MD7   14:45 Veld 4  info
ZJ8E1 36596 B.H.V. Push J8E3   14:20 14:50 SINT-MICHIELSGESTEL
Theereheide
Eikenlaan 5
5271RR SINT-MICHIELSGESTEL
hal: Dommel
ZJA2 27612 MHC De Warande JA2   15:00 15:30 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Drunen

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J8E2 Rosmalen M8E1 0 09:00 uit -   info
M8E3 Rosmalen M8E2 0 09:00 uit -   info
M6E12 Rosmalen M6E11 0 09:30 uit -   info
Kwart
MC2 Rosmalen JC2 0 09:30 uit -   info
MD8 Rosmalen MD9 0 09:30 uit -   info
ZMC1 33982 Oss MC1 0 09:10 09:40 OISTERWIJK
Den Donk, Sportcentrum
Sportlaan 12
5062JK OISTERWIJK
hal: Veld 1
ZJ8E3 24475 Oss J8E1 0 09:30 10:00 BOXTEL
Dommelhal, De
Van der Voortweg 14
5282RA BOXTEL
hal: veld 1
ZM8E1 24614 BH&BC Breda M8E1 0 09:30 10:00 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
M8E4 Rosmalen J8E3 0 10:15 uit -   info
M8E6 Rosmalen M8E5 0 10:15 uit -   info
ZJ8E3 24460 MHC MEP J8E1 0 10:00 10:30 BOXTEL
Dommelhal, De
Van der Voortweg 14
5282RA BOXTEL
hal: veld 1
ZM8E1 24622 B.N.M.H.C. Zwart-Wit M8E2 0 10:00 10:30 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
J6E1 36620 Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E2 0 10:15 10:45 DEN BOSCH info
M6E1 36625 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E1 0 10:15 10:45 DEN BOSCH info
M6E4 36624 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E8 0 10:00 10:45 DEN BOSCH info
Jong Heren 1 Rosmalen JA1 0 11:15 uit -   info
MB4 Rosmalen JC3 0 11:15 uit -   info
MC4 Rosmalen MC3 0 11:15 uit -   info
M6E9 36634 Rosmalen MF2 0 11:00 11:30 ROSMALEN info
J6E4 36639 Rosmalen J6E3 0 12:15 12:45 ROSMALEN info
J8E1 Rosmalen JD2 0 13:00 uit -   info
ZM8E5 25030 C.M.H.C. CIVICUM M8E1 0 12:30 13:00 HAPS
Rijden: Loeke Assendelft, Lara Hafkamp, Ise de Volder
Stappert, De
Beerseweg 2
5443BE HAPS
hal: Veld 1
MD1 Rosmalen JD1 0 14:45 uit -   info
MD5 Rosmalen MD3 0 14:45 uit -   info
MD7 Rosmalen MD6 0 14:45 uit -   info
ZJA2 27613 MHCD JA2 0 14:15 14:45 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Drunen
* AFGELAST *
ZJB1 27301 V.M.H.& C.C. M.O.P. JB2 0 14:40 15:10 HAAREN
Fluiten: Jan van Eijk (Vet A)
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP