Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:45 Thuis M6E8 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E5
09:00 Uit J6E6 V.M.H.C. Geel-Zwart J6E1
13:20 Uit MB5 Oss MB5
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J6E4 46413 Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E2   08:15 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Joris Smits (JC2)
J8E3 46251 Liempde J8E1   08:15 08:45 Veld 3  info
Fluiten: Eeke Bastiaenen (MB2)
JD1 41033 V.M.H.& C.C. M.O.P. JD1   0 3 Veld 1  info
Fluiten: Noortje Willemsen (ZD1) en Fleur Spek
M3F2 50878 Rosmalen MF3   08:30 08:45 Veld 4  info
M6E11 49517 MHC MEP M6E4   08:15 08:45 Veld 4  info
Fluiten: Aniek de Groot (MB6)
M6E8 49528 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E5   08:15 08:45 Veld 4  info
* AFGELAST *
M8E3 48202 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E2   08:30 08:45 Veld 3  info
Fluiten: Femke Manie (MC5)
J3F1 47194 MHC MEP JF3   08:45 09:00 Veld 5  info
J6E2 46818 MHCdeDommel J6E1   08:45 09:00 Veld 5  info
Fluiten: Merel Pols (MC5)
JD3 41024 Oss JD2   6 0 Veld 2  info
Fluiten: Bella Vermeulen (ZMB2) en Annelotte Rijken (ZMB2)
J6E3 46402 Hockey Club Uden J6E2   09:30 10:00 Veld 4  info
M3F1 49983 Hockey Club Uden MF1   09:45 10:00 Veld 4  info
M6E12 49516 Hockey Club Uden M6E9   09:30 10:00 Veld 4  info
Fluiten: Sophie Goudswaard (ZMC4)
M6E6 49529 Oss M6E6   09:30 10:00 Veld 4  info
Fluiten: Nina Vervoort (ZMC4)
J3F2 47202 MHC HOCO JF1   09:45 10:15 Veld 5  info
M6E10 49557 Hockey Club Uden M6E7   09:45 10:15 Veld 5  info
Fluiten: Tom Blokker (JC2)
M6E4 49610 Hockey Club Uden M6E2   09:45 10:15 Veld 5  info
Fluiten: Quin van Looij (JC2) en Teun Goudswaard (JC2)
M8E2 48187 MHC MEP M8E1   10:00 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Yenthe van Eeten (MC3)
M8E5 47342 Hockey Club Uden M8E3   10:00 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Dirk van den Dungen (JC2)
MB2 42452 Mixed Hockey Club Heesch MB1   0 6 Veld 1  info
Fluiten: Vincent van Os (Vet C) en Emir Talic
MC5 44028 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC8   0 2 Veld 2  info
Fluiten: Joris Waeijen en Chris Frenken (MA3)
MB6 42379 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB5   0 2 Veld 4  info
Fluiten: Daan de Groot en Jurre 't Lam (ZH1)
MB7 42420 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB8   11:15 11:45 Veld 3  info
Fluiten: Bibi de Haas (MA6) en Bente Pieters (D1)
JC2 40453 VMHC JC1   5 0 Veld 1  info
Fluiten: Robin van Looij (Vet C) en Stijn Lathouwers (H1)
MC3 44094 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC4   4 0 Veld 2  info
Fluiten: Bob Wetterauw (ZJB3) en Thijmen Burger (ZJB3)
MD7 45681 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD6   12:30 13:00 Veld 4  info
Fluiten: Pien Appel (ZMB2) en Fay Gosselin (ZMB2)
MC4 44038 Oss MC4   13:00 13:30 Veld 3  info
Fluiten: Puk van Rooij en Eline Jansen (ZMB2)
MD2 45604 Oss MD2   13:45 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Elia Kromodikoro (ZJA1) en Vincent van Os (Vet C)
MD6 45576 Hockeyclub Berlicum MD2   14:00 14:30 Veld 2  info
Fluiten: Joyce Post (MB6) en Amber van Vugt (MB6)
MD9 45676 Oss MD6   14:15 14:45 Veld 4  info
Fluiten: Tessel Kreggemeijer (MB6) en Nienke Verhoeven (MB6)
MD8 45569 V.M.H.& C.C. M.O.P. MD7   14:45 15:15 Veld 3  info
Fluiten: Sophie Rodrigo Iglesias (MB7) en Sara Winter (MB7)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
J8E1 46242 Hockeyclub 's-Hertogenbosch J8E1 15 07:45 08:30 uit -   info
MD1 45704 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MD2 15 1 0 uit -   info
Rijden: Puk van Beckhoven, Annelot van den Broek, Puck Pijnenburg, Jasmijn Vos
J6E1 46801 Hockeyclub 's-Hertogenbosch J6E1 15 08:15 08:45 uit -   info
M3F3 50878 Rosmalen MF2 0 08:30 08:45 uit -   info
M6E1 48490 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E9 15 08:15 08:45 uit -   info
M6E9 49558 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E13 15 08:00 08:45 uit -   info
J6E6 46404 V.M.H.C. Geel-Zwart J6E1 30 08:00 09:00 uit -   info
* AFGELAST *
M6E2 49549 MHCdeDommel M6E2 30 08:00 09:00 uit -   info
  Velddeel A  
Let op: Uittenue mee!   
M6E5 49580 MHC MEP M6E1 30 08:00 09:00 uit -   info
  Velddeel B  
MD3 45716 V.M.H.& C.C. M.O.P. MD2 30 3 1 uit -   info
Rijden: Vere Schönberger, Norah Vader
J6E5 46822 SMHC De Hopbel J6E2 30 09:00 10:00 uit -   info
M3F4 49992 Hockeyclub Berlicum MF3 30 09:15 10:00 uit -   info
JB3 39927 Were Di Tilburg JB2 30 6 0 uit -   info
M6E7 49586 V.M.H.C. Geel-Zwart M6E3 30 09:30 10:30 uit -   info
MB4 42433 mixed hockeyclub HDL MB1 30 1 11 uit -   info
M8E1 48218 Oss M8E1 30 10:25 11:10 uit -   info
Rijden: Suze Breuker, Cato Holland, Fenne Leeijen
M8E4 47337 Oss M8E3 30 10:25 11:10 uit -   info
M6E3 49631 Hockeyclub Berlicum M6E1 30 10:15 11:15 uit -   info
Rijden: Lisa Peeters, Veerle van de Wiel
J8E2 46236 V.M.H.& C.C. M.O.P. J8E2 30 10:20 11:20 uit -   info
  Veld 2AB  
MC2 44113 Berkel Enschot MC2 30 10:45 11:45 uit -   info
JB2 39939 Were Di Tilburg JB1 30 1 5 uit -   info
M8E6 48186 Hockeyclub Berlicum M8E2 30 11:45 12:45 uit -   info
MD4 45666 MHCD MD1 30 12:00 13:00 uit -   info
MB5 42402 Oss MB5 30 12:20 13:20 uit -   info
* AFGELAST *
JD2 41016 MHC Tempo JD1 45 12:15 13:30 uit -   info
Rijden: Teun Hermsen, Pim Pessers, Pepijn de Swart, Lars Wintjens
MB3 42385 VMHC MB2 30 12:30 13:45 uit -   info
MC6 43969 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC7 30 12:45 13:45 uit -   info
MC7 43996 V.M.H.& C.C. M.O.P. MC6 30 12:45 13:45 uit -   info
JC3 40469 V.M.H.& C.C. M.O.P. JC3 30 13:00 14:00 uit -   info
MD5 45660 Oss MD3 30 13:40 14:40 uit -   info