Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO12-4 ZAAL HC Oirschot JO12-2   08:30 09:00 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Sandra Hofman en Michiel Schipperheijn
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
MO12-3 ZAAL MHC HOCO MO12-1   09:20 09:50 'S-HERTOGENBOSCH
Sportiom
Victorialaan 10
5213JE
'S-HERTOGENBOSCH
ZAALBLOK ZAAL Berlicum JO12-2 Oirschot JO12-2   09:50 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Sandra Hofman en Michiel Schipperheijn
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
JO12-4 ZAAL Hockeyclub Berlicum JO12-2   10:10 10:40 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Sandra Hofman en Michiel Schipperheijn
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
MO14-6 ZAAL HC Gemert MO14-6   10:20 10:50 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM
BOEKEL
JO12-1 ZAAL B.H.V. Push JO12-1   11:00 11:30 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Robin van Looij (H30-2) en Roger Hermsen
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
MO12-4 ZAAL MHC Udenhout MO12-1   11:20 11:50 TILBURG
T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX
TILBURG
ZAALBLOK ZAAL Push JO12-1 Delta Venlo JO12-1   12:20 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Robin van Looij (H30-2) en Roger Hermsen
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
JO14-1 HC Tilburg JO14-2   12:30 Veld 2  info
MO12-1 ZAAL V.M.H.& C.C. M.O.P. MO12-2   12:00 12:30 ROSMALEN
Fluiten: Harm Pollmann en Wendy Leeijen (X BLT Bangles)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
D1 MHC Fletiomare D1   12:45 Veld 1  info
MO16-3 ZAAL MHCD MO16-1   12:20 12:50 OSS
Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM
OSS
JO12-1 ZAAL HC Delta Venlo JO12-1   12:40 13:10 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Robin van Looij (H30-2) en Roger Hermsen
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
ZAALBLOK ZAAL Berkel-Enschot MO12-1 MOP MO12-2   13:20 ROSMALEN
Fluiten: Harm Pollmann en Wendy Leeijen (X BLT Bangles)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
MO12-5 ZAAL MHCdeDommel MO12-4   13:30 14:00 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Letty Eembergen en Minke Assendelft-mikkers
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
MO12-1 ZAAL Berkel Enschot MO12-1   13:40 14:10 ROSMALEN
Fluiten: Harm Pollmann en Wendy Leeijen (X BLT Bangles)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
MO14-4 ZAAL HC Gemert MO14-7   13:50 14:20 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM
HAAREN
ZAALBLOK ZAAL Dommel MO12-4 MOP MO12-4   14:50 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Igno Wouters en Letty Eembergen
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
MO12-6 ZAAL Sint Oedenrode MO12-2   14:30 15:00 ROSMALEN
Fluiten: Nienke Verhoeven (MO16-4) en Tessel Kreggemeijer (MO16-3 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
MO12-5 ZAAL V.M.H.& C.C. M.O.P. MO12-4   15:10 15:40 'S-HERTOGENBOSCH
Fluiten: Minke Assendelft-mikkers en Igno Wouters
Schans, De
Troelstradreef 160
5237DE
'S-HERTOGENBOSCH
ZAALBLOK ZAAL Berlicum MO12-2 Oedenrode MO12-2   15:50 ROSMALEN
Fluiten: Tessel Kreggemeijer (MO16-3 ZAAL) en Nienke Verhoeven (MO16-4)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
MO12-6 ZAAL Hockeyclub Berlicum MO12-2   16:10 16:40 ROSMALEN
Fluiten: Tessel Kreggemeijer (MO16-3 ZAAL) en Nienke Verhoeven (MO16-4)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
MO12-9 ZAAL MHC DES MO12-6   17:00 17:30 ROSMALEN
Fluiten: Yasmijn van Dun (MO18-1) en Sophie de Maret Tak (MO16-1 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
ZAALBLOK ZAAL DES MO12-6 Teteringen MO12-4   18:20 ROSMALEN
Fluiten: Yasmijn van Dun (MO18-1) en Sophie de Maret Tak (MO16-1 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
JO18-2 ZAAL HC Oranje Rood JO18-3   18:00 18:30 Rosmalen
Fluiten: Jan van Eijk (H30-2) en Matthieu Opdam (Trim Blauw)
Rodenborch College
Rietpad 4
5245 PE
Rosmalen
MO16-4 ZAAL Oss MO16-3   18:00 18:30 ROSMALEN
Fluiten: Cathrien de Jonge en Sandra Hofman
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
MO12-9 ZAAL MHCT MO12-4   18:40 19:10 ROSMALEN
Fluiten: Yasmijn van Dun (MO18-1) en Sophie de Maret Tak (MO16-1 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
ZAALBLOK ZAAL Berlicum MO16-1 Oss MO16-3   19:20 ROSMALEN
Fluiten: Cathrien de Jonge en Sandra Hofman
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
ZAALBLOK ZAAL Nuenen JO18-1 Oranje-Rood JO18-3   19:20 Rosmalen
Fluiten: Jan van Eijk (H30-2) en Matthieu Opdam (Trim Blauw)
Rodenborch College
Rietpad 4
5245 PE
Rosmalen
JO18-2 ZAAL Nuenen JO18-1   19:40 20:10 Rosmalen
Fluiten: Jan van Eijk (H30-2) en Matthieu Opdam (Trim Blauw)
Rodenborch College
Rietpad 4
5245 PE
Rosmalen
MO16-4 ZAAL Hockeyclub Berlicum MO16-1   19:40 20:10 ROSMALEN
Fluiten: Sandra Hofman en Cathrien de Jonge
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD
ROSMALEN
DO25-1 ZAAL HC Tilburg DO25-1   20:10 20:40 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA
TILBURG

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
MO12-8 ZAAL Hockey Club Uden MO12-3 0 08:15 08:45 UDEN
Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA
UDEN
MO12-3 ZAAL Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO12-4 0 08:30 09:00 'S-HERTOGENBOSCH
Sportiom
Victorialaan 10
5213JE
'S-HERTOGENBOSCH
MO12-8 ZAAL MHCD MO12-4 0 09:05 09:35 UDEN
Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA
UDEN
JO14-2 ZAAL Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO14-3 0 09:20 09:50 EINDHOVEN
Rijden: Siem Denneboom, Joris Hoogendoorn, Lasse Stoelinga, Lars Wintjens
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ
EINDHOVEN
MO12-2 ZAAL R.M.H.C. de Pelikaan MO12-1 0 09:20 09:50 BAVEL
Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB
BAVEL
MO14-5 ZAAL Liempde MO14-2 0 09:20 09:50 VEGHEL
Let op: Uittenue mee!   
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ
VEGHEL
MO14-6 ZAAL HC Boekel MO14-1 0 09:30 10:00 BOEKEL
Burcht, De
Bernhardstraat 11
5427AM
BOEKEL
MO14-1 ZAAL V.M.H.& C.C. M.O.P. MO14-1 0 09:50 10:20 OSS
Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM
OSS
JO14-2 ZAAL HC Oranje Rood JO14-3 0 10:10 10:40 EINDHOVEN
Indoorsportcentrum
Theo Koomenlaan 1
5644HZ
EINDHOVEN
MO12-2 ZAAL B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO12-1 0 10:10 10:40 BAVEL
Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB
BAVEL
MO14-5 ZAAL V.M.H.C. Geel-Zwart MO14-3 0 10:10 10:40 VEGHEL
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ
VEGHEL
MO14-1 ZAAL Oss MO14-1 0 10:40 11:10 OSS
Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM
OSS
MO16-3 ZAAL Oss MO16-2 0 11:30 12:00 OSS
Rijden: Pleun Ammerlaan, Fiene van den Boomen, Laura Heijmans, Fleur Hoek
Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM
OSS
MO12-4 ZAAL Were Di Tilburg MO12-2 0 12:10 12:40 TILBURG
T-Kwadraat
Olympiaplein 382
5022DX
TILBURG
MO14-4 ZAAL V.M.H.& C.C. M.O.P. MO14-4 0 13:00 13:30 HAAREN
Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM
HAAREN
JO12-3 ZAAL Hockey Club Uden JO12-1 0 13:15 13:45 UDEN
Rijden: Mink Kuipers, Maxim Veendrick
Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA
UDEN
JO18-3 ZAAL HC Eindhoven JO18-12-C 0 13:30 14:00 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX
EINDHOVEN
JO12-3 ZAAL Hockeyclub Berlicum JO12-1 0 14:05 14:35 UDEN
Udens College, Sporthal
Schepenhoek 101
5403GA
UDEN
JO16-2 ZAAL Sint Oedenrode JO16-1 0 14:20 14:50 VEGHEL
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ
VEGHEL
JO18-3 ZAAL MHC MEP JO18-2 0 14:20 14:50 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX
EINDHOVEN
HO25-1 ZAAL DVS H2 0 14:50 15:20 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN
BREDA
JO16-2 ZAAL V.M.H.C. Geel-Zwart JO16-1 0 15:10 15:40 VEGHEL
Bunders, De
De Bunders 1
5467JZ
VEGHEL
MO18-5 ZAAL MHCD MO18-3 0 15:15 15:45 DRUNEN
Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB
DRUNEN
MO16-6 ZAAL SMHC De Hopbel MO16-2 0 15:20 15:50 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH
SINT-OEDENRODE
HO25-1 ZAAL B.H.V. Push HO25-2 0 15:40 16:10 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN
BREDA
MO14-3 ZAAL HC Tilburg MO14-4 0 16:00 16:30 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA
TILBURG
MO18-5 ZAAL MHC MEP MO18-3 0 16:05 16:35 DRUNEN
Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB
DRUNEN
MO16-6 ZAAL Sint Oedenrode MO16-2 0 16:10 16:40 SINT-OEDENRODE
Streepen, De
Laan van Henkenshage 3
5492BH
SINT-OEDENRODE
MO14-3 ZAAL MHC HOCO MO14-2 0 16:50 17:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA
TILBURG
DO25-1 ZAAL M.H.C. Goirle DO25-1 0 19:20 19:50 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA
TILBURG