laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO9-1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO9-3   08:30 08:45 Veld 4 D info
MO10-1 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO10-1   08:30 08:45 Veld 3 AB info
Fluiten: Dante Mimpen (JO14-1 ZAAL)
MO10-3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO10-6   08:30 08:45 Veld 3 CD info
Fluiten: Thijn van den Langenberg (JO14-2 ZAAL)
MO14-1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO14-1   08:00 08:45 Veld 1  info
Fluiten: Vincent van Os (Trim hele groep ) en Bonne Biesma
MO8-2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO8-1   08:30 08:45 Miniveld A info
MO9-1 Rosmalen MO9-3   08:30 08:45 Veld 4 A info
MO9-2 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO9-1   08:15 08:45 Veld 4 B info
JO8-2 MHCdeDommel JO8-3   08:30 09:00 Veld 5 B info
MO14-3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO14-5   08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Maud Goossens (MO16-6) en Robin van Looij (H30-2)
MO8-3 Hockeyclub Berlicum MO8-2   08:45 09:00 Veld 5 A info
MO8-4 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO8-5   08:45 09:00 Veld 5 D info
MO8-5 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO8-3   08:30 09:00 Veld 5 C info
JO8-1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO8-1   09:45 10:00 Miniveld A info
MO10-4 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO10-5   09:45 10:00 Veld 4 AB info
Fluiten: Elin Timmermans (MO14-7)
JO10-2 MHCD JO10-1   09:45 10:15 Veld 3 AB info
Fluiten: Silas Rasmussen (JO14-3 ZAAL)
MO10-2 MHC MEP MO10-1   10:00 10:15 Veld 3 CD info
Fluiten: Sara Kaddouri (MO18-4)
MO12-9 MHC DES MO12-6   09:45 10:15 Veld 5  info
Fluiten: Julie Bijlholt (MO16-4) en Fleur van den Broek (MO16-4)
JO16-2 V.M.H.C. Geel-Zwart JO16-1   09:45 10:30 Veld 1  info
Fluiten: Jelle Storm (JO18-1 ZAAL) en Eric Lacquet
MO12-1 R.M.H.C. de Pelikaan MO12-1   10:00 10:45 Veld 2  info
Fluiten: Wendy Leeijen (X BLT Bangles) en Bart Blom (H1)
MO12-6 VMHC MO12-2   11:00 11:30 Veld 4  info
Fluiten: Anouk de Jonge (MO16-4) en Marjolein van der Pol (X BLT Bangles)
MO12-8 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO12-7   11:15 11:45 Veld 3  info
Fluiten: Lotte van Schijndel (MO16-5) en Floortje van der Zanden (MO16-5)
MO16-6 MHC Best MO16-4   11:30 12:00 Veld 5  info
Fluiten: Pien Appel (MO18-2) en Nienke Doppenberg (MO18-2)
JO12-2 HC Mierlo JO12-1   12:00 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Bente Pieters (D1) en Joep Korsten
JO14-3 HC Eindhoven JO14-2   12:15 12:45 Veld 2  info
Fluiten: Floris Kleijn (JO18-1 ZAAL) en Nils van Zelst (JO18-3)
MO14-4 V.M.H.C. Geel-Zwart MO14-2   12:45 13:15 Veld 4  info
Fluiten: Julius de Jong (JO16-2) en Dirk van den Dungen (JO16-2)
MO14-7 Mixed Hockey Club Heesch MO14-2   13:00 13:30 Veld 3  info
Fluiten: Louk van Dun (JO16-2) en Tom Blokker (JO16-2)
MO18-4 mixed hockeyclub HDL MO18-2   13:15 13:45 Veld 5  info
Fluiten: Patrick van de Langenberg en Gilles van der Lans (Trim Blauw)
MO16-4 Oss MO16-4   13:45 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Hidde Jansen (JO18-1 ZAAL) en Cas van Oostrum (JO18-1)
MO16-5 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO16-9   14:00 14:30 Veld 2  info
Fluiten: Mees Hogenbirk (JO18-1 ZAAL) en Dries Langenberg (JO18-3)

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
JO9-3 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO9-4 30 07:30 08:30 uit - KG Zand  info
Rijden: Florentijn Jannink
MO8-1 V.M.H.& C.C. M.O.P. MO8-2 30 07:45 08:30 uit - KG Zand  info
JO10-1 HC Helmond JO10-1 45 07:30 08:45 uit - KG Zand  info
MO9-3 Rosmalen MO9-1 0 08:15 08:45 uit - KG Zand  info
MO9-4 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO9-3 15 08:00 08:45 uit - KG Zand  info
JO9-2 Sint Oedenrode JO9-1 30 08:15 09:00 uit - KG Water  info
MO12-2 Hockeyclub Berlicum MO12-1 30 08:00 09:00 uit - KG Semi  info
Rijden: Floor van Abeelen, Fiene van Amerongen, Willemijn Boer, Anne-fleur Schaalje
MO12-5 Hockeyclub Hilvarenbeek MO12-3 30 08:00 09:00 uit - KG Semi  info
Rijden: Ise van den Boom, Maaike Dolman, Jasmijn van Esch, Philine Wouters
MO14-8 mixed hockeyclub HDL MO14-2 30 08:00 09:00 uit - KG Zand  info
MO9-6 MHCdeDommel MO9-2 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
JO10-3 Oss JO10-1 30 08:50 09:50 uit - KG Zand  info
Rijden: Daan Elemans, Pepijn Hendricx, Teun Wittenbernds
MO12-4 MHCdeDommel MO12-4 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO14-5 V.M.H.C. Geel-Zwart MO14-3 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info
JO12-4 VMHC JO12-1 30 09:15 10:15 uit - KG Water  info
Rijden: Rens Nieborg, Sjoerd van der Voort, Pim Weening
MO9-5 Oss MO9-4 30 09:30 10:30 uit - KG Zand  info
MO16-3 mixed hockeyclub HDL MO16-1 30 09:30 10:45 uit - KG Zand  info
MO12-7 MHC Bommelerwaard MO12-2 30 09:50 10:50 uit - KG Water  info
JO14-1 HC Tilburg JO14-1 30 11:00 12:00 uit - KG Water  info
Rijden: Maarten van de Par, Jasper Smulders, Benjamin Verbruggen, Sylvestre Verhoeven
JO16-3 VMHC JO16-2 30 11:00 12:00 uit - KG Zand  info
JO14-2 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO14-3 30 11:10 12:10 uit - KG Semi  info
Rijden: Siem Denneboom, Pim Pessers, Mads Roderburg, Lars Wintjens
MO16-2 HC Waalwijk MO16-1 30 11:00 12:15 uit - KG Water  info
JO12-3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO12-5 15 11:45 12:30 uit - KG Zand  info
Rijden: Daan Hollander, Pepijn van den Oord
MO12-3 HTCSON Hockey MO12-1 30 11:30 12:45 uit - KG Water  info
MO14-2 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO14-3 15 13:15 14:00 uit - KG Water  info
JO18-2 HC Gemert JO18-1 30 13:10 14:10 uit - KG Water  info
Rijden: Jan Heijmans, Teis Hermsen, Sybren de Wit
JO12-1 HC Delta Venlo JO12-1 0 13:50 14:20 uit - KG Water  info
MO14-6 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO14-8 15 13:45 14:30 uit - KG Zand  info
Rijden: Saar van Beckhoven, Julia Breukel, Bas van de Wiel