laat schema zien voor

Thuis
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Jongens D3 ZAAL 36849 HC Eindhoven JD3   08:45 09:15 ROSMALEN
Fluiten: Stijn van der Voort (H1) en Joppe van Eck (Jongens B1 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Meisjes D2 ZAAL 28408 Oss MD2   08:45 09:15 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38 A
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
ZAALBLOK 36403 ZAAL Eindhoven JD3 - Hopbel JD2   10:05 10:05 ROSMALEN
Fluiten: Koert Stovers (H1) en Joppe van Eck (Jongens B1 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Jongens D3 ZAAL 36626 SMHC De Hopbel JD2   10:25 10:55 ROSMALEN
Fluiten: Koert Stovers (H1) en Stijn van der Voort (H1)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Jongens D1 ZAAL 29002 Were Di Tilburg JD1   11:15 11:45 ROSMALEN
Fluiten: Marc Lathouwers en Remko Lugten (Vet C)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 29229 ZAAL Were Di JD1 - Oranje-Rood JD2   12:35 12:35 ROSMALEN
Fluiten: Katelijne Boon (MA2) en Remko Lugten (Vet C)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Jongens A1 ZAAL 33246 ZwartWit JA21C   12:40 13:10 ULVENHOUT
Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
Meisjes D1 ZAAL 35809 HOCO MD1   12:45 13:15 ROSMALEN
Fluiten: Alexander de Maret Tak en Roos van de Ven (Meisjes A1 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2
ZAALBLOK 36272 ZAAL HOCO MD1 - Warande MD1   14:05 14:05 ROSMALEN
Fluiten: Teun Pollmann (JB1) en Roos van de Ven (Meisjes A1 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2
Meisjes C3 ZAAL 26854 MHCdeDommel MC2   13:45 14:15 ROSMALEN
Rijden: Roos de Groot, Daantje Klooster, Nina Stokkelaar
Fluiten: Caro Groeneveld (MA1) en Yentl Bontekoe (MA1)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Meisjes D1 ZAAL 36035 MHC De Warande MD1   14:25 14:55 ROSMALEN
Fluiten: Teun Pollmann (JB1) en Alexander de Maret Tak
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2
ZAALBLOK 26877 ZAAL Dommel MC2 - Heesch MC1   15:05 15:05 ROSMALEN
Fluiten: Filine Swets (MA3) en Caro Groeneveld (MA1)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Jong Dames 1 ZAAL 38460 Hockeyclub Hilvarenbeek DJ2   14:55 15:25 VOLKEL
Wervel, De
Schakelplein 9
5408AW VOLKEL
hal: veld 1
Meisjes C2 ZAAL 34050 MHCD MC2   15:15 15:45 ROSMALEN
Fluiten: Stijn Lathouwers (JA1) en Roland Jansen (Vet C)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2
Meisjes C3 ZAAL 26832 Mixed Hockey Club Heesch MC1   15:25 15:55 ROSMALEN
Rijden: Roos de Groot, Daantje Klooster, Nina Stokkelaar
Fluiten: Filine Swets (MA3) en Yentl Bontekoe (MA1)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 34264 ZAAL Drunen MC2 - Oss MC2   16:35 16:35 ROSMALEN
Fluiten: Stijn Lathouwers (JA1) en Jasmijn van Els (Meisjes A3 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2
Jongens B2 ZAAL 33502 HC Eindhoven JB2   16:15 16:45 ROSMALEN
Fluiten: Yke van Hettema en Gijs Pollmann (JB1)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Meisjes C2 ZAAL 33827 Oss MC2   16:55 17:25 ROSMALEN
Fluiten: Roland Jansen (Vet C) en Jasmijn van Els (Meisjes A3 ZAAL)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 2
ZAALBLOK 33061 ZAAL Eindhoven JB2 - Berlicum JB1   17:35 17:35 ROSMALEN
Fluiten: Gijs Pollmann (JB1) en Niels Haenen (Jong Heren 1)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Dames 2 ZAAL 29429 MHCD D3   17:55 18:25 DRUNEN
Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB DRUNEN
hal: Drunen

Uit
Team Nr Tegen Reistijd Verz. Tijd Veld Info
Jongens A1 ZAAL 33017 B.H.V. Push JA21C 0 11:50 12:20 ULVENHOUT
Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
Meisjes B3 ZAAL 30517 VMHC MB3 0 12:05 12:35 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
Jongens D1 ZAAL 29442 HC Oranje Rood JD2 0 12:55 13:25 ROSMALEN
Fluiten: Marc Lathouwers en Katelijne Boon (MA2)
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1
Meisjes B3 ZAAL 30957 MHCD MB3 0 12:55 13:25 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Drunen
Jong Dames 1 ZAAL 38463 HTCSON Hockey DJ1 0 14:05 14:35 VOLKEL
Wervel, De
Schakelplein 9
5408AW VOLKEL
hal: veld 1
Dames 2 ZAAL 29209 HC Helmond D5 0 17:05 17:35 DRUNEN
Dillenburcht
Prins Hendrikstraat 82
5151GB DRUNEN
hal: Drunen
Jongens B2 ZAAL 33278 Hockeyclub Berlicum JB1 0 17:55 18:25 ROSMALEN
Fluiten: Niels Haenen (Jong Heren 1) en Yke van Hettema
Hazelaar, De
T.M. Kortenhorstlaan 6
5244GD ROSMALEN
hal: veld 1