Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 28 mei 2022
Tijd T/U Team Tegen team
08:45 Thuis M6E8 Hockeyclub 's-Hertogenbosch M6E5
09:00 Uit J6E6 V.M.H.C. Geel-Zwart J6E1
13:20 Uit MB5 Oss MB5

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Joost van Lith
Trainer Laurens Spijkers
Coach Joost van Lith
Coach Laurens Spijkers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best D1 Weert D1 12:45
Delta Venlo D1 Maastricht D1 12:45
Geldrop D1 HOD D1 12:45
HCAS D1 Geel-Zwart D1 12:45
MEP D1 Hopbel D1 12:45
Rosmalen D1 Berkel-Enschot D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HOD D1 21 48 15 3 3
2 Rosmalen D1 21 47 14 5 2
3 Delta Venlo D1 21 39 12 3 6
4 Geel-Zwart D1 21 36 11 3 7
5 Maastricht D1 21 32 9 5 7
6 Geldrop D1 21 32 9 5 7
7 MEP D1 21 26 7 5 9
8 HCAS D1 21 24 7 3 11
9 Hopbel D1 21 23 7 2 12
10 Weert D1 21 23 6 5 10
11 Berkel-Enschot D1 21 20 6 2 13
12 Best D1 21 6 1 3 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei Berkel Enschot D1 12:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
MEP D1 Weert D1 3-2
Berkel-Enschot D1 Maastricht D1 0-1
Geldrop D1 Hopbel D1 2-1
Best D1 Delta Venlo D1 1-2
Rosmalen D1 Geel-Zwart D1 1-1
HCAS D1 HOD D1 2-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Hopbel D1 HCAS D1 2-3
Geel-Zwart D1 Berkel-Enschot D1 4-1
Weert D1 Geldrop D1 2-2
Maastricht D1 Best D1 2-1
HOD D1 Rosmalen D1 4-4
Delta Venlo D1 MEP D1 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Geldrop D1 Delta Venlo D1 1-1
Rosmalen D1 Hopbel D1 6-2
MEP D1 Best D1 5-1
Geel-Zwart D1 Maastricht D1 2-2
HCAS D1 Weert D1 3-1
Berkel-Enschot D1 HOD D1 2-7
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HOD D1 Geel-Zwart D1 4-0
Delta Venlo D1 HCAS D1 3-1
Hopbel D1 Berkel-Enschot D1 5-0
Best D1 Geldrop D1 1-1
Maastricht D1 MEP D1 2-1
Weert D1 Rosmalen D1 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Berkel-Enschot D1 Weert D1 0-0
HOD D1 Maastricht D1 5-3
Geldrop D1 MEP D1 3-2
Rosmalen D1 Delta Venlo D1 3-0
HCAS D1 Best D1 3-2
Geel-Zwart D1 Hopbel D1 3-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Delta Venlo D1 Berkel-Enschot D1 7-1
Weert D1 Geel-Zwart D1 2-1
Maastricht D1 Geldrop D1 3-2
MEP D1 HCAS D1 2-2
Hopbel D1 HOD D1 1-1
Best D1 Rosmalen D1 2-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
HOD D1 Weert D1 1-1
Hopbel D1 Maastricht D1 1-3
Rosmalen D1 MEP D1 3-0
Geel-Zwart D1 Delta Venlo D1 2-2
Berkel-Enschot D1 Best D1 3-1
HCAS D1 Geldrop D1 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Delta Venlo D1 HOD D1 8-3
Maastricht D1 HCAS D1 3-0
MEP D1 Berkel-Enschot D1 5-2
Best D1 Geel-Zwart D1 0-1
Weert D1 Hopbel D1 4-2
Geldrop D1 Rosmalen D1 1-3
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Rosmalen D1 HCAS D1 3-2
Weert D1 Maastricht D1 2-1
Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 2-1
Hopbel D1 Delta Venlo D1 4-0
HOD D1 Best D1 6-2
Geel-Zwart D1 MEP D1 3-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Best D1 Hopbel D1 5-1
Delta Venlo D1 Weert D1 3-1
HCAS D1 Berkel-Enschot D1 5-1
Rosmalen D1 Maastricht D1 1-1
Geldrop D1 Geel-Zwart D1 3-1
MEP D1 HOD D1 1-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Berkel-Enschot D1 Rosmalen D1 1-2
HOD D1 Geldrop D1 5-1
Weert D1 Best D1 4-1
Maastricht D1 Delta Venlo D1 3-2
Hopbel D1 MEP D1 1-2
Geel-Zwart D1 HCAS D1 3-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Weert D1 MEP D1 1-1
Maastricht D1 Berkel-Enschot D1 1-4
Delta Venlo D1 Best D1 5-1
HOD D1 HCAS D1 3-0
Hopbel D1 Geldrop D1 2-2
Geel-Zwart D1 Rosmalen D1 3-1
ZONDAG 20 MAART 2022
HCAS D1 Hopbel D1 4-3
Rosmalen D1 HOD D1 5-1
Best D1 Maastricht D1 5-5
Geldrop D1 Weert D1 2-1
Berkel-Enschot D1 Geel-Zwart D1 3-1
MEP D1 Delta Venlo D1 2-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Weert D1 HCAS D1 2-0
Delta Venlo D1 Geldrop D1 6-1
Maastricht D1 Geel-Zwart D1 2-3
Hopbel D1 Rosmalen D1 4-1
Best D1 MEP D1 1-4
HOD D1 Berkel-Enschot D1 9-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Rosmalen D1 Weert D1 4-1
Berkel-Enschot D1 Hopbel D1 1-3
Geel-Zwart D1 HOD D1 3-1
MEP D1 Maastricht D1 1-1
HCAS D1 Delta Venlo D1 3-2
Geldrop D1 Best D1 4-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Best D1 HCAS D1 0-3
Maastricht D1 HOD D1 1-3
Hopbel D1 Geel-Zwart D1 3-1
MEP D1 Geldrop D1 2-2
Weert D1 Berkel-Enschot D1 4-2
Delta Venlo D1 Rosmalen D1 0-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
HCAS D1 MEP D1 2-3
Geel-Zwart D1 Weert D1 3-2
Geldrop D1 Maastricht D1 2-1
HOD D1 Hopbel D1 5-1
Rosmalen D1 Best D1 9-3
Berkel-Enschot D1 Delta Venlo D1 0-5
ZONDAG 1 MEI 2022
Maastricht D1 Hopbel D1 4-3
MEP D1 Rosmalen D1 0-4
Weert D1 HOD D1 1-5
Delta Venlo D1 Geel-Zwart D1 5-3
Geldrop D1 HCAS D1 3-1
Best D1 Berkel-Enschot D1 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
HOD D1 Delta Venlo D1 6-4
Rosmalen D1 Geldrop D1 3-1
Hopbel D1 Weert D1 3-1
Geel-Zwart D1 Best D1 3-1
HCAS D1 Maastricht D1 2-2
Berkel-Enschot D1 MEP D1 2-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Maastricht D1 Weert D1 3-2
Best D1 HOD D1 3-4
Delta Venlo D1 Hopbel D1 5-4
HCAS D1 Rosmalen D1 2-2
Geldrop D1 Berkel-Enschot D1 5-2
MEP D1 Geel-Zwart D1 5-1
ZONDAG 22 MEI 2022
Maastricht D1 Rosmalen D1 1-3
Geel-Zwart D1 Geldrop D1 2-0
Hopbel D1 Best D1 3-1
HOD D1 MEP D1 5-0
Berkel-Enschot D1 HCAS D1 2-1
Weert D1 Delta Venlo D1 2-4